» 2009-11-21 Informacji ciąg dalszy.

Współpraca między nieznanym a Wami, użytkownikami i czytelnikami, ciągle jest aktualna. Jeśli lubicie i potraficie pisać, chcecie się czymś podzielić - zapraszam, spróbujcie swoich sił. W tej sprawie piszcie na adres redakcji.

Ponadto pojawiła się inicjatywa stworzenia zina internetowego, w powstawaniu którego każdy z Was może pomóc. Więcej informacji na forum:

http://www.nieznane.pl/forum/viewtopic.php?t=350

Pozdrawiamy.
» 2009-08-13 Ważna informacja!

Puk, puk, z tej strony administracja :)

Nieznane cały czas się rozwija, ale by to kontynuować - potrzebujemy Waszej pomocy. Nieprzerwanie szukamy Redaktorów oraz Tłumaczy, którzy wspomogą nas swoimi zdolnościami pisarskimi/językowymi. Pokażmy, że potrafimy wspólnie rozwinąć ten serwis i uczynić go lepszym!

Dla najlepszych współpracowników planuję w przyszłości jakieś "bonusy", zatem warto próbować :)

Serdecznie zachęcam do współpracy!

Po więcej informacji zapraszam na nasze forum lub pod adresem IdraSultra@wp.pl
» 2008-08-10 Ogromna strata...

Klęska na całej linii... Straciliśmy pół roku życia serwisu. Wielka strata, którą nie w sposób już nadrobić. Szkoda, że trafiliśmy na mało profesjonalną firmę hostingową. Półroczne dane (artykuły, zdjęcia, konta użytkowników, wypowiedzi itp..) zostały usunięte bezpowrotnie... Ale zaciskamy zęby, bierzemy się do roboty i uzupełniamy braki. Uda się!

Więcej informacji na temat tej sytuacji - kliknij!
» 2007-12-24 Wesołych Świąt i Szcześliwego Nowego Roku!

Z okazji świąt bożego narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku, załoga nieznane.pl pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia:

Świąt śnieżnych, mrozem malowanych.
Prezentów tylko takich niezapomnianych.
Sylwestra skąpanego w szampanie,
w tańcu szalonego, póki ranek nie nastanie
Zaś w Nowy Rok gdy zajdzie księżyc a świt się światem rozniesie
niech jeszcze raz odwiedzi was św.Mikołaj i ...spod stołu podniesie.. ;)

Wesołych Świąt!
» 2007-09-26 Przenosiny na nowy serwer i poprawienie funkcjonalności serwisu

Serwis został świeżo przeniesiony na nowy serwer. Mamy nadzieje, że prędkość serwisu gwałtownie podskoczy (szczególnie forum, które od pewnego czasu strasznie muliło).

To nie koniec nowin. Od pewnego czasu do kodu serwisu zostały wprowadzane pewne urozmaicenia i modyfikacje. W efekcie serwis powinien jeszcze lepiej się prezentować i być bardziej funkcjonalny. W razie jakichkolwiek błędów, prosimy o emaile.

A na koniec mała statystyka :) Serwis istnieje już prawie 3 miesiące i w tym czasie:

- został odwiedzony ponad 74 000 razy
- zawiera już blisko 300 artykułów
- zarejestrowało się 400 użytkowników
- na forum napisano 340 postów
- odnotowano rekord użytkowników online, który wyniósł 131 osoby naraz

Za powyższe statystyki, serdecznie wszystkim dziękujemy!

pozdrawiamy, członkowie załogi nieznane.pl
» 2007-07-25 Uruchomienie naszego forum

Po niecałym miesiącu naszej działalności, uruchomiliśmy w końcu nasze forum. Mamy cichą nadzieje, że rozwinie się ono w przyszłości do odpowiednich jak na dzisiejsze internetowe czasy rozmiarów. Wszystkich chętnych zachęcamy do udzielania się i dyskutowania na naszym forum.

Chcielibyśmy się także pochwalić naszym małym osiągnięciem. Działamy niecały miesiąc i mamy już prawie 10 000 odwiedzin :)
» 2007-06-28 Narodziny nieznane.pl

W dniu 28 czerwca 2007 roku serwis nieznane.pl ujrzał światło dzienne. Celem tego serwisu jest poruszanie tematyki, która dla jednych jest czymś niezwykłym, a dla innych totalną bzdurą. Chcemy, aby ten serwis pozwolił poszerzyć Twoją wiedzę o otaczającym Cię świecie oraz by wyjaśnił chociaż po części tajemnice, jakie od dawna nurtują ludzi.
Jesteśmy otwartą grupą pasjonatów, więc jeśli chcesz nam pomóc oraz dołączyć do naszej ekipy, zapraszamy do działu "O nas / Kontakt". Tam znajdziesz informacje, jak zostać jednym z nas.

Prosimy o informowanie znajomych interesujących się tą tematyką. Chcemy aby ten serwis był dostępny dla jak największego grona użytkowników, a bez waszej pomocy nie będzie to łatwe.

Niebawem zamierzamy także uruchomić forum pod nasz serwis. Mamy nadzieje, że pozwoli to na lepsze poznanie się nawzajem.

Pozdrawiamy,
ekipa nieznane.pl
nieznane.pl Bądź na bieżąco! Subskrybuj nasz kanał RSS.Statystyki This Page Is Valid XHTML 1.0 Transitional :: ©2007-2009 nieznane.pl ::