Informacje o nas
Jesteśmy młodą oraz nie liczną grupą pasjonatów, których od dawna interesuje otaczający nas wszystkich świat. Wiemy, że nie da się go poznać do końca, dlatego też nasz serwis nazwaliśmy nieznane.pl
Co zamierzamy
Chcemy przede wszystkim, aby coraz więcej osób zaczęło interesować sie tematyką, która tak naprawdę nigdy nie zostanie do końca poznana. Zbyt mało osób jest uświadomiona, że tak naprawdę istnieją rzeczy, których nie da się ani naukowo ani racjonalnie wyjaśnić. Chcemy, aby poprzez nasz serwis, więcej osób dowiedziało się o istnieniu niektórych zjawisk, czy też tajemnic.
Jak do nas dołączyć
Jednym z czynników który pozwoli Ci zostać jednym z nas i który zarazem jest najważniejszy, musi być pasja jaką darzysz tą tematykę. Ponadto jeśli potrafisz odpowiednio przedstawiać swoje myśli, słowa oraz znasz się dobrze na tym temacie, nie wahaj się! Napisz do nas, przedstaw po krótce kim jesteś i w czym mógłbyś pomóc. Z pewnością damy Ci szanse zostać jednym z nas.
Kontakt
Wszelkie pytania, wątpliwości oraz propozycje prosimy przesyłać pod nasz adres emailowy redakcja(at)nieznane.pl
nieznane.pl Bądź na bieżąco! Subskrybuj nasz kanał RSS.Statystyki This Page Is Valid XHTML 1.0 Transitional :: ©2007-2009 nieznane.pl ::