Cieki Wodne

dodano: 13/10/2010 21:39 • komentarze: 10 • odsłony: 7783 • kategoria: Zjawiska paranormalne • dodał: Torton

Polskie drogi jak dobrze wiemy nie należą do najlepszych, czy jest możliwe iż na świadomość kierowców wpływa jakaś nie znana siła? Powodująca zaburzenia percepcji rzeczywistości kierowców? W Polsce mamy ponad 1600 czarnych punktów lecz takie oznakowanie niczego nie zmienia, liczba wypadków nie maleje, lecz wzrasta. Czy to tylko zbieg okoliczności? Czy miejsca takie są obdarzone jakimś fatum? Czy powodują one ograniczenie świadomości kierowców?

Są ludzie którzy twierdzą, że potrafią to wyjaśnić. Oficjalnie nie pierwszy raz policja korzysta z pomocy radiestetów. Od bardzo bardzo... dawna ludzie korzystają z pomocy radiestetów w starożytności przy pomocy radiestetów stawiano budowle. Na kilku Warszawskich skrzyżowaniach mimo specjalnych zabezpieczeń ciągle dochodziło do wypadków na zlecenie zarządu dróg miejskich radiesteta Lucjan Margol zainstalował tam tzn. "odpromienniki". Jak wyglądała sytuacja przed i po zainstalowaniu "odpromienników". Według statystyk przed zainstalowaniem tych urządzeń przez radiestetę, na każdym z tych krzyżowań ilość wypadków wielokrotnie przekraczała średnie nasilenie wypadków na drogach były to tragiczne statystyki po zainstalowaniu neutralizatorów przez radiestetę liczba wypadków spadła do zera. Po prostu te skrzyżowania stały się miejscami bez wypadków. Statystyki opracował zarząd dróg miejskich w Warszawie.

Radiesteci uważają iż osoby wrażliwe wjeżdżają w strefę żył wodnych przez co mogą doświadczyć zaburzenia percepcji. Podają także sytuacje w której wzdłuż drogi biegnie żyła wodna kierowca przy obniżonym stanie koncentracji może podążać, za nią jak po niewidzialnej szynie pomimo tego iż droga skręca w innym kierunku w ten sposób kierowca może znaleźć się po przeciwnej stronie drogi bądź też stracić świadomość przez co dochodzi do wypadku. I tutaj pojawia się pytanie czy to może być przyczyna tak wielu niewyjaśnionych wypadków na polskich drogach? Czy przyczyna leży gdzie indziej? Skąd mamy wiedzieć, kto jest podatny na promieniowanie żył wodnych, a kto nie?

Według radiestetów pojedynczy ciek wodny nie stanowi wielkiego zagrożenia, natomiast skrzyżowanie cieków może doprowadzić do większej ilości wypadków. Trzeba tutaj zaznaczyć iż nauka nie potrafi wyjaśnić tego typu promieniowania. Czy rzeczywiście ono istnieje. Trudno to potwierdzić, radiesteci wiedzą swoje, naukowcy swoje. Czy może gdyby zamiast walczyć między sobą kto ma rację zaczęli współpracować doszlibyśmy do wspólnego rozwiązania dla dobra wszystkich?

źródła: Opracowano na podstawie Strefy Tajemnic - Cieki Wodne
Zobacz co sądzą o tym inni:
dodał: szymon21krakow data: 2010-10-15 15:59:36
Jeśli faktycznie po zainstalowaniu tych "odpromienników" znacząco spadła ilość kolizji i wypadków, to jest zastanawiające. Do takich historii jestem sceptycznie nastawiony, może więcej opisanych przykładów bardziej by mnie przekonało. Dziwi mnie tylko, że nikt nie poprawił błędów interpunkcyjnych i wystawił na stronę tak niedopracowany artykuł.
dodał: Torton data: 2010-10-15 20:14:04
Nie bardzo rozumiem gdzie widzisz te błędy interpunkcyjne?
dodał: szymon21krakow data: 2010-10-16 11:50:41
Podam jeden przykład: "Według statystyk przed zainstalowaniem tych urządzeń przez radiestetę, na każdym z tych krzyżowań ilość wypadków wielokrotnie przekraczała średnie nasilenie wypadków na drogach były to tragiczne statystyki po zainstalowaniu neutralizatorów przez radiestetę liczba wypadków spadła do zera." To zdanie, z powodu niedomiaru znaków interpunkcyjnych, nie trzyma się kupy.
dodał: szymon21krakow data: 2010-10-16 11:53:45
Nie zrozum mnie źle. Ja nie chcę wytykać każdego błędu. Zależy mi na przejrzystości artykułów. Jak ktoś czyta tekst naszpikowany błędami to zaczyna negatywnie postrzegać całą witrynę internetową.
dodał: Synthetic data: 2010-10-16 12:02:42
Na pierwszy rzut oka widzę parę powtórzeń i brak kilku przecinków.
Zgadzam się z Szymonem - jeśli wrzucamy tekst, starajmy się, by nie miał błędów, bo to faktycznie rzutuje na cały serwis.
Zwracaj po prostu uwagę na powtórzenia, szukaj synonimów, a powinno być w porządku ;-)
dodał: Torton data: 2010-10-16 12:26:27
No staram się pisać poprawnie, używam słownika więc błędów typu "bótelka z wudki stoji pusta" odpadają, co do przecinków itd. to z tym mam trochę problemów. Ale staram się nad tym pracować.

Pozdro
dodał: Torton data: 2010-10-16 12:27:06
Może znacie jakiś program, który byłby mi pomocny?
dodał: overmind data: 2010-10-27 05:02:01
program nauczania j. polskiego byłby w tym wypadku najlepszy
dodał: seb85 data: 2010-11-06 14:45:20
Hahaha świetna konwersacja:)
dodał: Torton data: 2010-11-07 17:35:02
Swoją drogą nie ma tych błędów dużo - każdemu się zdarzają, a jeśli komuś się nie podoba artykuł nie musi go czytać lub niech samemu się coś napisze, zamiast tylko krytykować.
Aby mieć możliwość komentowania, musisz być zalogowany. Nie masz konta? Zarejestruj się!
nieznane.pl Bądź na bieżąco! Subskrybuj nasz kanał RSS.Statystyki This Page Is Valid XHTML 1.0 Transitional :: ©2007-2009 nieznane.pl ::