Coś więcej o UFO

dodano: 11/10/2008 23:36 • komentarze: 7 • odsłony: 8654 • kategoria: UFO • dodał: DeeM

UFO.
Chyba każdy wie, co to za skrót i on oznacza. Unidenified Flying Object - pojęcie to sformułowano po raz pierwszy w wojskowej agencji "Blue Book" mającej na celu wyjaśnienie fenomenu UFO. Polskim odpowiednikiem UFO jest: NOL - Niezidentyfikowany Obiekt Latający.

Bliskie spotkania
a) Pierwszego rodzaju Są to zjawiska zwykle o bardzo małym prawdopodobieństwie. Głównie zalicza się tu tzw. światła nocne czyli jasne punkty poruszające po sklepieniu nieba po niezwykłych torach ruchu często o bardzo dużych prędkościach nie osiągalnych dla typowych pojazdów pochodzenia ziemskiego. Można tu też zaliczyć małe obiekty widziane na niebie w dzień.
b) Drugiego rodzaju W tym przypadku mamy najczęściej do czynienia ze zgłoszeniami o największym prawdopodobieństwie. (Należny pamiętać, iż nigdy nie ma 100% pewności, a przynajmniej nigdy nie opublikowano informacji o obserwacji na temat której istniałyby wystarczające dowody potwierdzające z całą pewnością prawdziwość zdarzeń). Obserwacje najczęściej dotyczą obiektów dziennych które widziano z dość bliskich odległości (Obserwator jest w stanie dostrzec kształt obiektu).
c) Trzeciego rodzaju Najbardziej kontrowersyjne obserwacje. Mamy tu do czynienia przede wszystkim ze spotkaniami tzw. pasażerów zwanych też humanoidami.
Jeżeli istnieje pewna teoria na temat jakiegoś zjawiska, a nie ma dowodów na jej obalenie, to należy uznać iż jest prawdziwa nawet, jeśli niema wystarczających dowodów na jej poparcie. W fizyce można spotkać się z wieloma teoriami, które oparte są głównie na przypuszczeniach. Mimo to nie są odrzucane jeśli nie ma dowodów je obalających. Przykładem może być sam fakt jak w ciągu stuleci zmieniały się poglądy o budowie naszego Układu Słonecznego.

Cechy obcych

Z dostępnych materiałów można wyodrębnić kilka cech obcych:
• wzrost od 3,5 do 4,5 stopy (106-137cm)
• głowa duża w stosunku do ciała
• brak owłosienia, być może lekki meszek na głowie
• duże oczy, głęboko ulokowane, szeroko rozstawione, trochę skośne
• brak uszu i innych zewnętrznych części z wyjątkiem szczelin po bokach głowy bezkształtny nos
• usta w kształcie małej szczeliny, prawdopodobnie nie służące do pobierania pokarmu
• długa i cienka szyja
• długie kończyny (do kolan)
• czteropalczaste dłonie, nie ma kciuka, długie paznokcie, lekka błona między palcami
• ciekła krew w kolorze niepodobnym do ludzkiej i zwierzęcej
niektóre źródła podają, iż nie ma płci, inne, że występuje podział na mężczyzn i kobiety

Zdjęcie to przedstawia istotę (a raczej część) odnalezioną (podobno) w pokładach łupków. Według pewnych źródeł szkielet tej istoty został wysłany na uniwersytet w Pensylwanii (nie sprecyzowano, na który) przez siły powietrzne w celu przeprowadzenia szczegółowych, a z zarazem tajnych badań.

Coś więcej o UFOCoś więcej o UFONa zdjęciu po prawej widać, że pomiędzy palcami są błony, a jeżeli do tego dodać łuskowatą skórę, to prawdopodobnie stworzenie prowadziło ziemnowodny tryb życia. Można tu przytoczyć bardzo ryzykowną teorię ogłoszoną przez dr Dale Russella w roku 1981, a mianowicie hipotezę "człowieka dinozaura". Hipoteza ta głosi, że załoganci UFO mogą być potomkami bardzo inteligentnych dinozaurów, podobnych do tych, jakie żyły na Ziemi przed milionami lat. Dr. Russell powiedział: "Można założyć, że dinozaury żyły również na innych planetach i z czasem stały się człekopodobne, a także rozwinęły dużą inteligencją potrzebną do podróży międzyplanetarnych."Rysunek po prawej przedstawia hipotetyczny.

źródła: na podstawie innych artykułów i książek / Darin
Zobacz co sądzą o tym inni:
dodał: nisgor data: 2008-10-12 17:12:51
fajne ale dinozaury w kosmosie?:P wiecej art pls
dodał: Gall5 data: 2008-11-05 08:28:47
dobra ściema
dodał: klaudiafutrzak data: 2008-11-22 15:18:26
hehehe moze dinozaury nie wyginely tylko przeniosly sie na inna planete ;D
dodał: radek84 data: 2008-12-16 20:15:22
akurat dinozaury były bardzo inteligentne i się porozumiewały... mogły mieć nawet społeczności
dodał: multifan data: 2009-06-20 13:58:30
wszyscy czterej jesteście ignorantami i takie forum nie jest dla Was, Wy wierzycie tylko w to co widzicie i dlatego nie poszukujecie, zamykacie się na może jeszcze i fantastykę ale zmierzającą do wyjaśnienia nieznanego "umysły mierne potępiają wszystko co przechodzi ich miarę" powiedział kiedyś ktoś mądry, to pasuje do Was jak szyte na miarę
dodał: Synthetic data: 2009-11-14 00:19:43
To nie forum, tylko komentarze. To raz. Dwa: swoimi komentarzami dajesz świadectwo o sobie, więc, metodycznie, nie usunę powyższego ;)
dodał: Dembis data: 2013-11-09 20:30:41
Fajnie opisane cechy UFO
Aby mieć możliwość komentowania, musisz być zalogowany. Nie masz konta? Zarejestruj się!
nieznane.pl Bądź na bieżąco! Subskrybuj nasz kanał RSS.Statystyki This Page Is Valid XHTML 1.0 Transitional :: ©2007-2009 nieznane.pl ::