Częstochowska zmora

dodano: 12/07/2007 02:33 • komentarze: 3 • odsłony: 5812 • kategoria: Życie po śmierci • dodał: Simon

Ta historia wywołuje gęsią skórkę nawet u najlepszych polskich egzorcystów. Niewiarygodnie uparty duch zakonnika grasuje po Częstochowie i Wrocławiu.
Częstochowska zmora
Najpierw opuścił nawiedzony przez siebie dom, ale już po miesiącu wrócił w towarzystwie innej zjawy. Teraz Annę K. (43 l.) prześladują upiorne zmory: zakonnik w czarnym habicie i panna młoda w zwiewnej sukni ślubnej . Po raz pierwszy życie Anny K. zamieniło się w prawdziwe piekło z powodu zjawy zakonnika w czarnym habicie, która zamieszkała w jej częstochowskim domu. Kobieta zamówiła egzorcyzmy, żeby wreszcie zakonnik przeniósł się do świata zmarłych. Specjalne modły odprawiał ksiądz z Wrocławia. I wreszcie nastał spokój w Częstochowie. A duch przeniósł się do... mieszkania wrocławskiego księdza! Tam przez miesiąc upiór trzaskał drzwiami, dając znać, że chce dostać się do świata zmarłych.Nie udało się, więc niespodziewanie wrócił do pani Anny. I to nie sam! W towarzystwie zjawy panny młodej.
Kilka dni temu znowu odprawiono egzorcyzmy w intencji zbawienia dusz błąkających się po ziemskim padole. Trzaskanie drzwiami ustało, ale czy pomoże to na dłużej?

Częstochowska zmora
Anna K. dzień i noc modli się i pali dwie świece za zbawienie dwóch dusz

źródła: Autorka: Beata Marciniak / Fakt 7 czerwca 2005 / paranormalium.pl
Zobacz co sądzą o tym inni:
dodał: Daurel data: 2007-07-13 00:31:50
czasami w to wierze w błakajace dusze ze nie zdazyly isc do swiatla gdzie "futryna po smierci". Błąka bo moze byc ze ktos bardzo sie martwil i tesknil za osoba nieżyjacą. cos jest w tym....
dodał: Anne data: 2007-07-20 20:58:05
a ja jak juz mam w to wierzyc to w ta wersje :P ze przy nie ktorych blakajacych duszach jest tak, ze nie dokonczyly czegos za zycia i powrocil na ziemie zeby to skonczyc a jak to dokoncza dopiero w tedy spokojne odejdą ;)
dodał: Duch data: 2010-05-21 19:46:48
ja w to wieże :)
Aby mieć możliwość komentowania, musisz być zalogowany. Nie masz konta? Zarejestruj się!
nieznane.pl Bądź na bieżąco! Subskrybuj nasz kanał RSS.Statystyki This Page Is Valid XHTML 1.0 Transitional :: ©2007-2009 nieznane.pl ::