Demony, które uwodzą.

dodano: 27/11/2009 02:02 • komentarze: 11 • odsłony: 11777 • kategoria: Postacie • dodał: Shadow

Avatar
Mianem awatar określa się obecnie reprezentujące bywalców świata wirtualnego. Awatar jest wizytówką na wszystkich dyskusjach, forach i w grach komputerowych. Ma zwykle formę graficzną - od zwykłego obrazka po trójwymiarowe symulacje.
Jednak pierwotne znaczenie tego słowa nie ma ze współczesnym awatarem nic wspólnego. Avatar to w tradycyjnym ujęciu termin pochodzący z sanskrytu. Określano nim wcielenie bóstwa, które zstępuje na ziemie w formię cielesnej.
Najczęściej objawia się w snach mężczyzn. Często przyczyną tych "najść" jest fakt, iż nawiedzany mężczyzna jest grzeszny, bądź był bliski śmierci. Avatar ma postać kobiety. Pojawia się zazwyczaj w snach, w których poddusza swe ofiary i nierzadko wywołuje erotyczne senne doznania. Powiadają, że Avatar to kobieta zaborcza, która traktuje swoich wybranków jako swoją własność. Często to właśnie ona przyczynia się do krzywdy bliskich swoich ofiar.

Sukkub
Z łaciny succuba - "nałożnica". W demonologi sukkubami nazywa się demony przybierające postać pięknych kobiet, często z charakterystycznymi dla demonów rogami, bądź kopytami. Podobnie jak Avatar Sukkub przychodzi do mężczyzn we śnie kusząc ich współżyciem seksualnym.
Ich pobudkami było wysysanie energii z mężczyzn i zbieranie ich nasienia w celu stworzenia z niej dzieci szczególnie podatnych na wpływ Szatana. Również miały zamiar przejęcia duszy od ofiary, która pogłębiała się w demoralizacji na tle seksualnym.
Pierwszą królową Sukkubów była pierwsza (umownie) żona biblijnego Adama, Lilith, która później była jedną z siedmiu żon Lucyfera.

Lilith
W astronomii "czarny księżyc", nie jest jednak planetą, ani astralnym satelitą ziemi. To pewien astronomiczny punkt, w którym koncentrują się kosmiczne energię utożsamiane z siłami zła, z mocami piekielnymi.Lilith w dosłownym tłumaczeniu znaczy "bogini burzy".Znamy jej imię zarówno z Biblii jak i z mitologii sumeryjskiej. W obu źródłach przedstawia kobietę - demona.
Była pierwszą żoną Adama. W przypowieściach przedstawia kobietę o feministycznych poglądach, pragnęła emancypacji. Starając się udowodnić swoją równość z Adamem naraziła się Bogu. Ten starał się ją pojmać wysyłając w tym celu trzech aniołów: Senoja, Sansenoja i Semangelofa. Nie mogli jej jednak zabić, gdyż musiała się opiekować dziećmi Adama. Ukarano ją sprawiając, że każdego dnia umierało sto jej dzieci- demonów. Jednak ona wcześniej złożywszy przysięgę aniołom, że nie zabije żadnego ludzkiego dziecka, które będzie strzeżone przez amulety z ich imionami, zabrała sobie prawo do zemsty. W furii zwracała się przeciw własnemu dziecku.
Również ona może odwiedzać mężczyzn tylko w snach. Dusi niemowlęta, uwodzi mężczyzn i zabija ich, sprowadza koszmary. Jest władczynią wszystkich demonów nocy i potworów z sennych koszmarów.

Shadow

źródła: www.gwiazd.com.pl
Zobacz co sądzą o tym inni:
dodał: szymon21krakow data: 2009-11-27 13:35:24
fajny artykulik choć mnie ten temat nie ciekawi :) mam jednak prośbę - jeżeli już piszecie i umieszczacie jakiś artykuł na stronie to poprawcie wszelkie błędy; wiadomo, że dokładna interpunkcja to nie jest coś super koniecznego ale błędy ortograficzne należy bezwzględnie eliminować; jeżeli strona ma się cieszyć uznaniem i "wiarygodnością" to artykuły muszą wyglądać profesjonalnie a nie tak, jakby pisał je dzieciak z podstawówki...
dodał: Synthetic data: 2009-11-27 14:47:05
Mylisz literówki z błędami ortograficznymi. A takie rady dawaj swoim dzieciom, jak już się ich dorobisz.
dodał: szymon21krakow data: 2009-11-28 00:54:19
nie omieszkam :) fakt, że nie ma prawie ortoraficznych błędów, literówki mogą się przytrafiać każdemu... ale taki błąd: "nieżadko" - razi po oczach :P nie chcę się z nikim kłócić, zwłaszcza, że niewiem kto siedzi po drugiej stronie monitora; próbuję jedynie pomóc w podniesieniu standardu tego portalu, zależy mi na tym, gdyż od ponad 2 lat jestem jego użytkownikiem i jest on dla mnie źródłem wielu informacji na tematy, które mnie intrygują
dodał: 666WalczaK666 data: 2009-11-28 13:29:58
co racja to racja..
dodał: Shadow data: 2009-11-28 15:59:08
pisałam to o 2 w nocy więc weźcie to pod uwagę osądzając mnie :)
dodał: Synthetic data: 2009-11-29 00:20:40
Szymon21krakow: tego nie zauważyłem, lojalnie przepraszam :) Skoroś taki chętny do podnoszenia standardu - zapraszam na forum, pogrzeb tam, a zobaczysz, że pracy jest aż nadto ;)

Shadow: prooooszę Cię, sprawdzaj czymś swoje teksty po napisaniu...
dodał: sayNOtoTHE-NWO data: 2009-12-04 00:31:13
samo to "domeny internetowe" przestawcie "e" na "o" a "o" na "e" i co wychodzi...
dodał: Esagie data: 2010-01-02 14:33:38
No i co ? Wychodzi "Demony", ale jakoś nie wiem,co to miało wnieść do tematu... -_-
dodał: adiik data: 2011-08-06 16:35:15
niezły artykuł
dodał: nieznajomy123 data: 2012-01-29 12:45:34
jest we mnie demon ale czuje jakby chciał mi coś przekazać codziennie budzę się o 3 w nocy i widzę anioła który stoi nad demną i mówi ze jeszcze nie czas o co w tym chodzi
dodał: kamilm268 data: 2015-05-18 20:51:55
nieznajomy123: to że to nie jest anioł tylko szarak i możliwe że im chodzi o uprowadzenie bądź na twój w pływ na przyszłość lub twoich przyszłych dzieci. Sprawdzaj czy nie masz jakiś czerwonych małych kropek na ciele wyglądają one jak po igle oraz czy nie masz jakiś nacięć.
Aby mieć możliwość komentowania, musisz być zalogowany. Nie masz konta? Zarejestruj się!
nieznane.pl Bądź na bieżąco! Subskrybuj nasz kanał RSS.Statystyki This Page Is Valid XHTML 1.0 Transitional :: ©2007-2009 nieznane.pl ::