Fotografia: Duch Sefton Church

<< Zobacz więcej w katalogu   •

Sefton Church został wybudowany z 12 wieku i ukończony we wczesnych latach wieku XVI. Znajduje się w Merseyside, w Anglii, na północ od Liverpoolu. Zdjęcie zostało wykonane we wnętrzu kościoła we wrześniu roku 1999. Według autora zdjęcia w kościele był tylko jeszcze jeden fotograf stojący obok niego. Żaden z nich nie zauważył ani ducha, ani żadnej innej osoby. Poniważ postać jest ubrana na czarno spekuluje się, że mógł to być duchowny. Mark Tomlinson, czytelnik gazety, w którym ukazało się zdjęcie, napisał, że naprzeciwko kościoła znajduje się pub Punch Bowl, w od lat widuje się ducha człowieka w niebieskim żeglarskim stroju.

odsłony: 2541 • komentarze: 1 • dodał: Simon • 2007/07/06
Duch Sefton Church
Nie
-
40.51% Tak
+
Czy twoim zdaniem ta fotografia jest autentyczna?Zobacz co sądzą o tym inni:
dodał: bercik data: 2007-12-01 16:47:26
haha zel zobaczcie sobie okno jest na prawo widac dokładnie po kartach oświetlona jest bardziej prawa strona a lewa raczej nie a cień przedstawia sie tak jak by to światło padało na człowieka z lewej strony !! czlowiek wg mnie wstawiony jakiś najpierw geszan blur puzniej mołszyn blur!.
Aby mieć możliwość komentowania, musisz być zalogowany. Nie masz konta? Zarejestruj się!
nieznane.pl Bądź na bieżąco! Subskrybuj nasz kanał RSS.Statystyki This Page Is Valid XHTML 1.0 Transitional :: ©2007-2009 nieznane.pl ::