Gdzie jesteście?

dodano: 26/10/2010 14:09 • komentarze: 26 • odsłony: 4997 • kategoria: Inne • dodał: Torton

Gdzie jesteście?Gdzie jesteście? Wy obcy, Wy którzy nas obserwujecie, badacie, czekacie. Na co? Dlaczego? Czemu się nie ujawnicie? Czemu się nie pokażecie? Boicie się nas? Tak samo jak my, Was się boimy. Czy może nie chcecie nas poznać?

Tym krótkim wstępem chciałem zacząć artykuł o czymś, o czym wielu ludzi myśli, czego pragnie i zaraz się obawia. O czymś czego nie możemy potwierdzić, ani dotknąć. Możemy jedynie wierzyć. Tytuł jest nie przypadkowy "Gdzie jesteście?". Każdy z nas bynajmniej raz słyszał o rozmowach na temat obcych, albo nawet sam o tym myślał. Gdzie oni mogą być? Jeśli tu są to czemu się nie ujawnią? Zadajemy sobie to pytanie często. Gdzie jest życie? Czy żyjemy sami w kosmosie? Czy możliwe jest życie na innych planetach? Każde kolejne pytanie rodzi następne. Dodatkowo dokładając sprawy wyznaniowe utrudniamy sobie odpowiedź. Bo w co wierzą kosmici?

Chciałbym poruszyć teraz trochę inną kwestię, którą na końcu wyjaśnię w całości.

Tworzymy obraz, książki, filmy w których często używamy motywów obcych, wyobrażamy sobie ich różnie od szkarłatnych zabójców po pięknych braci z niebios. Tyle wyobrażeń ilu ludzi. Otrzymuje co pewien czas informacje o kręgach zbożowych, że ktoś widział ufo tu, ufo tam. Tworzymy obrazy w głowie, oglądamy telewizję, a to kolejny ciekawy tutaj film o ufo, nakręcamy się. Myślimy o tym intensywnie próbujemy sobie odpowiedzieć, lecz nie potrafimy. Czy są dobrzy, czy źli? Zieloni czy niebiescy? Wierzą Jezusa czy w co innego? Na czym latają? Jeżeli wg. latają. Tworzymy wokół swojej świadomości krąg zagadek, których nie rozwiążemy bo się zapędzamy. Błędnie odbieramy pewne kwestie, może nie świadomie. Nie wiem tego.

Tworzymy historię, budując kolejne teorie. Lecz pomijamy bardzo ważną kwestię, w całym multum pytań i domysłów zagubiliśmy samych siebie, bo po co nam obcy? Dlaczego tak intensywnie niektórzy ludzie próbują znaleźć odpowiedź na pytanie "Gdzie jesteście"? Do czego prowadzą kolejne teksty typu "Czy chcecie abyśmy się ujawnili?" lub blog kogoś, kto podaj się za kosmitę? http://kosmita.ofp.pl/

Do czego to prowadzi? Czy da to nam rozwiązanie? Czy te teksty zawierają w sobie prawdę i należy podążać tą drogą? Jakkolwiek to zabrzmi nie mam nic przeciwko autorom takich dzieł, to pokrzepiające duszę teksty, często budujące rodzące coś nowego, idee.

Tylko tak jak napisałem zapomnieliśmy o czymś i tutaj chciałbym to podsumować. Zapomnieliśmy odpowiedzieć sobie na pytanie, po co ich szukamy? Po co nam obcy? Czy przypadkiem nie czujemy się samotnie w tym czarnym kosmosie? Może czujemy przed czymś strach? Zaczynamy szukać jakiejś pomocy? Bo dokąd zmierza człowiek ze swoimi dwoma nogami, rękoma, tułowiem i głową? Wielu ludzi widzi nadzieję w kontakcie z kosmitami, o których z roku na rok jest coraz głośniej.

A co jeśli jesteśmy samotni w kosmosie? Lub też obcy, gdziekolwiek chcą z nami się nie skontaktują. Dlaczego mieli by to zrobić? Co możemy im zaoferować?
Może czas zastanowić się pierw nad sobą aniżeli szukać czegoś co być może samo nie chce przyjść?

źródła: www.niezwykli.pl.tl zdjęcie mojego autorstwa
Zobacz co sądzą o tym inni:
dodał: Marian data: 2010-10-26 14:32:51
Jesteśmy między wami ,jesteśmy nie rozpoznawalni,Zanmy weas i to bardzo dobrze.Dlaczego się nie ujawniamy? Z prostego powodu niejsteście jeszcze gotowi na spotkanie z nami ale nie długo to się zmieni.Nasze statki wylądują na Ziemi w każdym prawie kraju te lądowania będą jednoczesne ,jeden czas dla wszystkich krajów
Czy to dzień czy noc dla nas czas będzie jednakowy.Gdy już się ujawnimy to nie będzie żadnych wojen na Planecie Ziema
dodał: szymon21krakow data: 2010-10-27 14:25:26
To, że życie w kosmosie, na innych planetach istnieje jest dla mnie sprawą oczywistą. Odkryto wiele planet podobnych do naszej a ewolucja udowadnia, że nawet w zupełnie niesprzyjających warunkach mogą żyć organizmy. Jeśliby za UFO przyjąć te standardowe obiekty o kształcie spodków pilotowanych przez, prawdopodobnie, kosmitów z gatunku szaraków to uważam, że coś w tych wszystkich doniesieniach, raportach i materiałach musi być. Nie wiem tylko, czy te stworzenia są z innego układu, czy nawet choćby z głębi naszej planety. Ufologiem nie jestem i pewnie nigdy nie będę ale wiedzę na ten temat mam dość obszerną (w poruwnaniu ze zwykłym Kowalskim) i na jej podstawie stwierdzam, że życie poza naszą planetą istnieje na pewno oraz, że te "talerze" nie są wytworem ludzkiej cywilizacji (aczkolwiek prawdopodobnie udało się nam zbudować taki statek na podstawie rozbitego obiektu - ale to już inna historia).
dodał: Rocco8989 data: 2010-10-29 14:11:46
Uważam, że w tym artykule jest za dużo znaków zapytania i za mało odpowiedzi.
dodał: szymon21krakow data: 2010-10-29 21:01:51
Jest tak, gdyż ten artykuł, w zamyśle autora, ma skłaniać do refleksji.
dodał: ziom0700 data: 2010-11-05 23:00:03
zgadzam się ze słowami Mariana, lecz nie słyszałem nigdy o tym że oni wylądują w każdym kraju o tej samej porze.
ale wiem po co oni nas obserwują, badają Ziemię. w najbliższym czasie nastąpi Przebiegunowanie, a oni są po prostu obserwatorami. są ciekawi tego żadkiego i niesamowitego zjawiska.
kręgi na polach? to nic innego jak informacje dla innych obcych. kto powiedział, że oni wszyscy są z jednej cywilizacji.
jak już napisał Marian obcy przylecą na naszą planetę, ale po to, aby uratować część ludzi przed skutkami Przebiegunowania. Z pewnej wiarygodnej książki dowiedziałem się, że osoby, które przeżyją można liczyć w milionach, więc przeżycie na Ziemi nie zależy tylko od obcych.

Z pewnością nie mają oni złych zamiarów.
Co wy na to? Czy ciężko Wam przyjąć mój tekst do wiadomości?

pozdrawiam wojtek
dodał: seb85 data: 2010-11-06 14:10:41
ziom0700 a skąd ty wziąłeś informacje o tym, że niedługo bedzie przebiegunowanie ziemi? Nie jest to proces natychmiastowy, lecz bardzo powolny. Zmiana biegunowości może dokonywać się w okresach od kilkuset tysiecy do kilkudziesięciu milionów lat i gdyby miało nastapić przebiegunowanie ziemi ten proces byłby zauważalny już od bardzo dawna i jeszcze dłużej by trwał, a tak nie jest.Jeżeli chodzi o inteligentną cywilizację pozaziemską to jest taka analogia jakbysmy odkryli nowy gatunek owada i on chciałby się z nami porozumieć, a my bysmy go oczywiście badali. Tak samo kosmici badają nasza planetę i zycie na niej i bezsensowna jest komunikacja ich z prymitywną cywilizacją, czyli ludźmi.
dodał: ziom0700 data: 2010-11-06 16:07:39
seb85, a z kąd Ty wziąłeś informacje, że przebiegunowanie jest procesem powolnym? już od poprzedniego stulecia widzimy znaczące zmiany na ziemi. topnienie lodowców, trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, wzmożone huragany itp. nasza Ziemia przygotowuje się na "reset", a nas na nadciągający sznur katastrof. nie jestem do końca pewnien, tak jak Ty swojej teorii, ale wydaje mi się, że tak będzie. proces Przebiegunowania się powtarza cyklicznie, nastąpił już kilka razy na naszej planecie.
dlaczego Majowie stworzyli kalendarz, który się kończy za 2 lata? nie mówię, że akurat wtedy to nastąpi. jak mówisz, oni mogli już wtedy odkryć przemiany na naszej planecie.
dobra, nie chce mi się więcej pisać, czuję, że i tak Ciebie nie przekonam.
dodał: seb85 data: 2010-11-06 18:04:30
To nie jest moja żadna teoria jak to napisałeś tylko fakty naukowe. I co z tego, że Majowie stworzyli kalendarz,który był podzielony na 5 cykli po 12 tysięcy lat i że ich ostatni cykl kończy się w 2012 roku, jak proces przebiegunowania wystepuje średno co 700 tys.lat, a nie co 12 tysięcy.Pozatym ten proces jest bardzo powolny i nie wystepuje napewno nagle w ciągu 3 dni jak to niektórzy sądzą. Nie musisz mnie do niczego przekonywać bo to nie o to chodzi, tylko poczytaj najpierw trochę na ten temat, zapoznaj się z dowodami naukowymi, a później dopiero pisz.
dodał: seb85 data: 2010-11-06 18:13:51
A to, że są różne anomalie atmosferyczne na Ziemi czasami o wzmożnej aktywności jest spowodowane tym, że oś nachylenia orbity ziemskiej do orbity Słońca zmieniła się o 0,5% wskutek precesji. Pointeresuj się trochę Astronomią to będziesz wiedział.
dodał: Marian data: 2010-11-06 18:35:07
Witam wszystkich.Muszę was trochę rozczarować przebiegunowanie Ziemi to proces natychmiastowy a nie powolny.Następóje na swkutek wzmożonej aktywności Słońca po przez giga burze magnetyczne na Słońcu.W tym czesie pole magnetyczne na Ziemi będzie topiło wszystkie metale na zasadzie indukcji magnetycznej że nie będzie bezpiecznego miejsca na ziemi przed tymi zmianami.A co do kalendarza Majów to ten kalendarz zasczyna być po 012 roku dalej aktualny .To jest wszystko będzie naliczane od nowa.
Pozdrawiam
Marian
dodał: ziom0700 data: 2010-11-06 19:05:49
Widzę, że się dobrze rozumiemy ;]
dodał: seb85 data: 2010-11-06 19:11:11
Do Marian: A skąd Ty wziąłes takie informacie, że to proces natychmiastowy jest?:)Owszem zjawisko zamiany biegunów ma związek ze zjawiskami zachodzącymi na Słońcu ale pełny cykl przebiegunowania moze trwać nawet 10 tysięcy lat! wiec to niejest "natychmiastowo". Pozatym szczyt aktywności Słonecznej ma miejsce co 11 lat gdy wszystkie plamy słoneczne gromadzą sie koło równika i to jest tzw.maksimum słoneczne i średno co 100lat wystepuje nadaktywnośc słoneczna spowodowana przez uwalnianie ogromnych ilości energii przez mocno poskręcane linie pola magnetycznego, nastepuje wówczas tzw.koronalny wyrzut masy, gdzie miało to miejsce ostatni raz 1889 roku. I jakos co 11 lat lub gdzie powinno byc bardziej prawdopodobne co 100 lat nie nastepuje proces przebiegunowania:) Pozdro
Seba
dodał: seb85 data: 2010-11-06 19:18:07
Przecież do dzisiaj istnieją potomkowie Majów, którzy mają swój kalendarz i który nie kończy się w 2012 roku tylko jest uwarunkowany w daleką przyszłość.
dodał: Marian data: 2010-11-06 20:26:45
Zapomniałem dodaćże w roku 012 Ziemia znajdzie się między Słońcem a zbliżającą sie do nas Plenety X czyli Nibiru.Która to na robiła bałaganu 12 000 lat temu i teraz wraca żeby znowu narobić bałaganu.Wiadomości o niej przekazywali Sumerowie. Egipcjenie.W Egipcie zaraz przy piramidach sa ukryte Komnaty z wiadomościami jak sie uchronić od tej planety może nie tyle od planety ale od tego co ona za sobą wlecze czyli kosmicznego gruzu.One swoją grawitacja będzie wływac na Słońce i na Ziemie.I przez to będzie ta mega aktywność naszego Słońca szczyt nastapi w 013 roku Jest ratunek od tego Egipcjanie i nie tylko oni wiedza o tym .W piramidzie Faraona Cheopsa jest zaistalowany generator do uruchomienia zabezpieczenia Ziemi.Generator do włączenia pola siłowego który jak bańka otoczy ziemię i ten gruz nic nie zrobi Ziemi
dodał: ziom0700 data: 2010-11-06 23:44:47
a w tej bajce były smoki?
też o tym czytałem ale w to akurat wątpię ;]
dodał: szymon21krakow data: 2010-11-07 10:49:39
Nie wiem czy zauważyliście ale Marian od pierwszego postu nabija się z tego tematu wymyślając historyjki i bawiąc się tym, że z nim na ten temat polemizujecie.
dodał: Torton data: 2010-11-07 11:11:54
A ja do Was grzecznie apeluję o ograniczenie się w spamowaniu nie na temat. Artykuł jest o "obcych" nie o precesji - jeśli chcecie na ten temat porozmawiać zapraszam na forum.
dodał: Marian data: 2010-11-07 13:21:28
Ja się z nikogo nie nabijam .Daleki jestem od tego
Pozdrawiam
dodał: Tomas13 data: 2010-11-12 16:38:29
Artykułu nie przeczytałem ale wasze komentarze są bardzo ciekawe. Marian skąd wiesz, że w piramidach jest magiczny, zapewne czerwony przycisk, który po naciśnięciu zrobi *poof* i wokół Ziemi wytworzy się super duper wytrzymała tarcza która ocali Ziemię. Nie twierdze że tak nie jest
dodał: Marian data: 2010-11-12 21:24:09
Tym magicznym czerwonym przyciskiem jest pusty sarkofag Króla Chufu
dodał: ziom0700 data: 2010-11-14 12:13:14
jak czytałem o tym to kluczem jest mumia, którą trzeba włożyć spowrotem do tego grobowca, tak?
dodał: Marian data: 2010-11-14 13:39:04
Piramida nie jest grobowcem ani sarkofag.Klucz znajduje się w sercu mumi Króla Chufu.Jest w secu zainstalowane urządzenie inicjuje uruchomienie energii. zabezpieczającej Ziemię czyli pole siłowe do okoła planety
dodał: seb85 data: 2010-11-20 01:20:35
Skąd Ty masz takie wiadomości Marian? Bo wg mnie to stek bzdur. Skąd ludzie żyjący w epoce gdzie nie znano jeszcze koła ani żelaza mogliby dysponować taka technologią?:)Chyba, że pochodziłaby od obcej cywilizacji która opanowała loty miedzygwiezdne i która równoznacznie wybudowała piramidy na Ziemi. Pozatym planeta Nibiru została ukazana w zapisach Sumeryjskich jako obiekt, który pojawia raz na 3600 w sąsiedztwie naszej planety, a nie co 12000 tys. lat jak to wcześniej napisałeś. I gdyby taki obiekt zblizał się w kierunku naszego układu słonecznego to byłby dostrzezony przez astronomów dziesiątki lat temu, a do dnia dzisiejszego nie został. Więc nic nie jest na kursie kolizyjnym z Ziemia, a juz napewno nie jakas planeta i napewno nie bedzie zadnego końca świata pod koniec 2012 roku jak w to wielu ludzi wierzy, bo to sa tylko przepowiednie nie majace zadnego pokrycia w dowodach naukowych.
dodał: seb85 data: 2010-11-20 01:20:47
Tak dla ciekawostki, są na świecie specjalne obserwatoria badawcze, których zadaniem jest wyszukanie wszystkich potencjalnych obiektów powyżej 100 metrów, które mogą zagrażać Ziemi i ktore moga być wykryte nawet z wyprzedzeniem 300-stu letnim.
dodał: Marian data: 2010-11-20 10:33:53
seb85 nie będę z tobą polemizował ale odsyłam cie do stronkiwww.planetxiscoming.com tam są wszystkie informacje na ten temat.I wpisz w google watykański teleskop "Lucyfer".Tam też masz informacje o Nibiru.
Pozdrawiam
dodał: Marian data: 2010-11-25 10:06:02
http://www.p-w-n.de/kosmicznak.htm
Aby mieć możliwość komentowania, musisz być zalogowany. Nie masz konta? Zarejestruj się!
nieznane.pl Bądź na bieżąco! Subskrybuj nasz kanał RSS.Statystyki This Page Is Valid XHTML 1.0 Transitional :: ©2007-2009 nieznane.pl ::