Jak przeżyć rok 2012?

dodano: 09/07/2007 00:33 • komentarze: 77 • odsłony: 77003 • kategoria: Przepowiednie • dodał: Simon

Jak przeżyć rok 2012?Patrick Geryl podaje bardzo czarne scenariusze, podczas gdy wielu z tych, którzy wierzą w szczególne wydarzenia roku 2012 zastanawia się - ma nadzieję - na kontakt pomiędzy naszą a obcą cywilizacją. Możemy jednak założyć taką hipotezę: czy owe "obce cywilizacje" nie są po prostu biernymi widzami, jak podczas wielu tragicznych wydarzeń z naszej historii? Zagłada ludzkości może wszakże być "niezłym kinem", dlaczego mają nam pomagać skoro wydarzenia mające nadejść powtarzały się w przeszłości wielokrotnie...
W końcu roku 2012, niszczycielskie pole magnetyczne, a dokładnie jego zmiany, przyniosą tylko śmierć. Żyjemy obecnie w dosyć zaawansowanej technologicznie cywilizacji... wszystko to obróci się w pył w grudniu 2012 roku.

Intensywna hiper aktywność słońca przyniesie potężny wiatr słoneczny, który przeszyje całą planetę, niosąc śmierć.

Musimy i możemy jednak podjąć pewne kroki aby choć po części zwiększyć nasze szanse na przetrwanie. Musimy przygotować się na najgorsze, po to, aby w przypadku naszego przetrwania pomóc w odbudowie tego świata i odtworzeniu naszej wiedzy.

Już na wiele lat przed 2012 rokiem została wyznaczona pewna strategia: "Jak przetrwać rok 2012", propagowana na wielu stronach w sieci. Jakkolwiek musisz zdać sobie sprawę, że aby przetrwać potrzeba co najmniej 20 do 50 tysięcy złotych!

Potrzebujesz tych pieniędzy, aby kupić:

- wystarczająco dużo materiału wymaganego do przeżycia
- jedzenie na co najmniej rok czasu
- nasiona warzyw, ziaren, ryżu, ziemniaków
- wyposażenie, wymagane do "startu" w nowej cywilizacji
- książki

Część z tych pieniędzy zostanie przeznaczona na budowę bunkrów.

Miejscem naszego przetrwania będą góry Drakensberg w południowej Afryce. W momencie kiedy będziemy w wysokich górach zostaniemy wystawieni na potężne burze i radiację słoneczną. Jedynym zatem sposobem przeżycia jest zbudowanie bunkra lub pomieszczeń wysoko w górach. Należy przy tym ograniczać używanie stali, bo przyciągać będzie zagubione pioruny. To zadanie jest najtrudniejsze, ponieważ będziemy musieli uzyskać rodzaj pozwolenia na prace przy budowie schronu.

Fala tsunami która powstanie w roku 2012 będzie miała do około 3km wysokości! nad poziomem morza. Dlatego też należy wybrać wysokie partie górskie... to jedyny sposób aby później odtworzyć cywilizację.

EUROPA:

Wiele osób pyta, czy sensowne jest budowanie schronów w Europie. Moja odpowiedź brzmi: NIE, chyba że myślimy o wysokich górach w Hiszpanii lub Turcji. W niskich partiach górskich lub na nizinach, taki bunkier poddany byłby bardzo silnym trzęsieniom ziemi, nie mówiąc już o fali zalewającej wszystko na swojej drodze i wbijającej napotkane budowle głęboko w muliste dno. Nawet gdyby jakimś cudem udało się nam przeżyć, nie wydostaniemy się na powierzchnię bo obszary niskie będą przez długie miesiące głęboko pod powierzchnią wody. Według obliczeń PRZEWAŻAJĄCA część Europy będzie po kataklizmie bardzo zimnym miejscem.

AMERYKA PÓŁNOCNA I POŁUDNIOWA:

Szanse na przetrwanie w tych miejscach są bardzo nikłe. Powodem jest fakt, że w tych miejscach największe będzie przesunięcie osi Ziemi. Wiele wulkanów będzie wybuchać a ogromne trzęsienia Ziemi będą pochłaniać całe połacie lądów. To najgorsza lokalizacja...

INNE MOŻLIWE MIEJSCA:

Niestety... potrzebne są pieniądze, aby w ogóle myśleć o swoim życiu po 2012 roku. Bez pieniędzy szanse na przeżycie są bliskie zeru. Miejsc można szukać na własną rękę. Warto jednak zorganizować się w grupy i po prostu zacząć działać. Na ostatnią chwilę może być już za późno. Pamiętaj! tylko od Ciebie zależy czy zrobisz cokolwiek by przeżyć. Pomyśl o swojej przyszłości, o swojej rodzinie, drugiej połowie, o dzieciach, które być może nie dożyją kilkunastu lat... nic nie robić to grzech.

Niestety, sytuacja przed i po kataklizmie będzie bardzo trudna. Tak bardzo, że częsco będziemy myśleć TYLKO o sobie... aby przeżyć...

NIETONĄCE ŁODZIE:

Dystrybutor: http://1100ac.etapyachting.com

Głównym problemem będzie fala pływowa... jedynym sposobem jej przetrwania jest ucieczka w wysokie partie górskie lub posiadanie "nietonących" łodzi. To specjalnej konstrukcji łodzie motorowe lub żaglowe, które nie mają prawa zatonąć. Przy odrobinie szczęścia, o ile nie roztrzaskamy się o coś po drodze będziemy mogli przeżyć. Niestety łodzie takie są BARDZO drogie i tylko duża grupa osób jest w stanie kupić zaledwie jedną taką łódź.

Do roku 2002 na świecie wyprodukowano 6000 takich łodzi, do roku 2012 będzie ich około 10000. Gdyby wykorzystać jedną czwartą z nich, tj. 2500, zakładając, że na jednej łodzi mogłoby uchronić się czworo ludzi, daje to około 10000 osób, wystarczająco dużo aby odbudować cywilizację.

Prawdopodobnie nikt z nas jednak zwyczajnie nie zarobi dostatecznie dużo, aby kupić taką łódź. Jednak i wtedy pozostanie rozwiązanie... łódź można pożyczyć lub.. po prostu ukraść. To bez wątpienia najlepszy pływający bunkier o jakim możemy marzyć.

CI, KTÓRZY PRZETRWAJĄ:

Chcę rozpocząć dużą akcję przetrwania i przywrócenia cywilizacji - największą jaka być może kiedykolwiek miała miejsce. Niestety, tylko parę osób w odniesieniu do całej ludzkości, zdaje sobie sprawę co nas czeka. Potrzebny jest każdy mężczyzna i każda kobieta. Wszystko zależy od motywacji i choć "kropli" zainteresowania tym co się wydarzy.

W katastrofie przesunięcia biegunów magnetycznych, wszystkie istniejące na świecie struktury i budowle przestaną istnieć. Większość ludzkości zginie. Potrzeba będzie wielu ludzi.. żywych ludzi, aby myśleć o przetrwaniu po katakliźmie. Bardzo potrzebne będą:

- materiały do przetrwania
- ekwipunek do budowy nowego świata
- rowery do transportu
- jedzenie
- nasiona, ziarna, ryż, ziemniaki
- nietonące łodzie
- mini biblioteka książek zawierająca:
# podstawy matematyki (algebra, geometria przestrzenna)
# podstawy fizyki
# podstawy chemii (chemia ogólna i chemia węglowa)
# podstawy elektroniki
# podstawy przewodnictwa i prądotwórstwa
# podstawy biologii
# literatura związana z rolnictwem (w szczególności "uprawy", "wzrost biologiczny warzyw i owoców")
# książki traktujące o "anestezji" (znieczulenia, narkoza)
# książki traktujące o medycynie ogólnej
# książki traktujące o stomatologii
# literatura budowlana, architektura (produkcja papieru i atramentu, szkła, detergentów, stopów metali, tworzyw sztucznych)
# literatura inżynieryjna (jak zbudować silnik parowy, paliwowy: diesla)
# literatura techniczna (jak zbudować radio, telefon itd)
# literatura dotycząca pomiarów radioaktywności
# książki militarne (proch strzelniczy, materiały wybuchowe)
- drewniane liczydła
- mapy na podstawie których można będzie zlokalizować minerały
- dokładne mechaniczne zegary
- soczewki optyczne

TO NIEZBĘDNE materiały, na podstawie których cywilizacja może powstać z popiołów.

PODSUMOWUJĄC:

Jeśli ktokolwiek z nas przetrwa... będzie mógł wraz z innymi poprowadzić cywilizację w lepsze jutro... Zastanów się.. czy ta strona, na której czytasz teraz te informacje powstałaby zupełnie bez powodów? Wszystko ma sens i wszystkie działania mają swoje powody. Być może dzięki temu, że tu trafiłeś będziesz jednym z nielicznych żywych grzebiących w błocie po katastrofie.

źródła: Autor: Patrick Geryl / Tłumaczenie: Eurycide / howtosurvive2012.com / paranormalium.pl
Zobacz co sądzą o tym inni:
dodał: Xagog data: 2007-07-12 17:53:07
A niech mnie,aż mnie ciarki przeszły.Ale czarny scenariusz.Ale podobno w wielu przepowiedniach Polska jest miejscem w którym ma być spokój.Wiele źródeł,w każdym co innego,a ja muszę jakoś przetrwać...
dodał: aparat5 data: 2007-07-15 00:17:33
nie wierze w koniec świata w 2012 jeszcze po tym jak wygramy mistrzostwa europy a pozatym jestem zbyt młody by umierać :D
dodał: KLOC data: 2007-07-19 02:55:15
eee... a założenie na głowe papierowych torebek i położenie sie na podłodze nie pomoże?
dodał: pinki2211 data: 2007-07-25 18:39:51
pier...enie o Szopenie. Skończy się kalendarz majów to zacznie sie kalendarz czerwców :-)
Pozdro
dodał: Bakus data: 2007-08-02 11:31:01
Bura, troche kultury. Nie interesuje nas czego nie zdarzysz zrobic ;].
dodał: Sonny data: 2007-08-21 22:10:13
Sam Nostradamus pisał przepowiednie sięgających ponad rok 2050. A tak w ogóle to w roku 2000 też miał być koniec świata. O i jeszcze jedno pinki2211 dobrze gada, nie bierzmy tego za poważnie :P. A teraz cytat z Biblii : "NIE ZNASZ DNIA ANI GODZINY"
dodał: stolica podhala data: 2007-08-29 20:58:54
"Uratuje się ok. 10000 ludzi i odbudują cywilizację" 10 tysięcy ludzi porozrzucanych po całym globie odbuduje cywilizację:) Jak się znajdą to może tak (w co wątpię). Już lepiej by było zginąć, niż spędzić resztę życia z trzema osobami.
dodał: stolica podhala data: 2007-08-29 21:05:42
A tak przy okazji, koniec świata wg. mnie oznacza koniec konkretnej cywilizacji. Co się stało z cywilizacją majów, inków, egipcjan, babilończyków. Nikt nie pamięta jak bardzo były one zaawansowane. Skończyły się i to był ich koniec świata. Nas czeka to samo. Dążymy do autodestrukcji i czy skończy się nasza cywilizacja w wyniku wojen czy kataklizmów to mnie to nie obchodzi. Trzeba żyć tak jakby koniec świata miał zacząć sie jutro. I to jest moje motto do tego tematu.
dodał: Axel04 data: 2007-09-03 12:10:02
Rozumiem... Euro 2012 w Polsce, ale nie bądźmy, aż takimi pesymistami
dodał: netka2006 data: 2007-09-08 20:04:41
lol straszne mam nadzieje ze nie sprawdzi sie ten scenarjusz w stu procentach bo niewiele z gatunku ludzkiego by zostalo...!!!!
dodał: Night1982 data: 2007-09-11 18:27:09
Śmiałbym w to wątpić.... Jeżeli chodzi o mnie, to jestem na dzień dzisiejszy pesymistą i ten scenariusz jest dla mnie bardzo autentyczny.... Niewielu ludzi na świecie zdaje sobie sprawę ze znaczenia słów "koniunkcja planet". Niby nic, też mi coś, jak to powiedzieł jeden z moich znajomych... Rzecz tkwi w czym innym: planeta jest podobna do magnesu; jeżeli ustawimy 8, bo tyle mamy planet, magnesów blisko siebie, tymi samymi biegunami skierowanymi do siebie, to zaczną się wszystkie 8 kręcić wokół siebie, szukając kontaktu z przeciwnym biegunem. Procesowi temu towarzyszą również drgania całych magnesów, więc jak to będzie z Ziemią i innymi planetami?? Odpowiedzcie sobie sami....
Jedyne, co nam pozostało, to tylko czekać i liczyć, że ktoś, gdzieś, kiedys się pomylił...
A wszystkim Wierzącym dam jedną radę: NIE ŁĄCZCIE RELIGII Z NAUKĄ, bo jedno wzajemnie drugie wyklucza....
Pozdrawiam... Zaprawszam na moje gygy....
dodał: gorksq data: 2007-09-12 16:16:59
NIE ŁĄCZCIE RELIGII Z NAUKĄ
I to popieram dla mnie nauka jest ważniejsza od
Religii.
równie dobrze skoro nie wierzycie w nauke to można się zapytać po co wierzyć w Religie?? skoro na to też nie ma dowodów ...
dodał: Mysia data: 2007-09-15 15:00:39
Ni9e wierze w ten koniec świata było juz mnóstwo dat przepowiadające koniec świata.
dodał: Night1982 data: 2007-09-15 22:33:24
Mysia, oczywiście się zgodzę, ale zauważ jeden fakt: tyle, ile jest religii na świecie, zawsze po interpretacji zostaje zagadkowa data 2012.... O czymś to chyba świadczy, co nie??Pozdrawiam
dodał: SepiRRotH89 data: 2007-09-16 12:03:44
Nie znasz dnia ani godziny . Ale znasz rok i miesiac ;d
dodał: milenka16 data: 2007-09-16 21:22:15
Już wiele razy przepowiadano KONIEC ŚWIATA moim zdaniem to kolejny wymysł kogoś kto niby wie a tak naprawdę nic nie wie...
dodał: Night1982 data: 2007-09-17 14:00:35
Słuchacie czasami prognozy pogody, czy tylko ogladacie?? Przysłuchajcie sie kiedyś i zauważycie, ze okreslenia typu: burza, wichura, juz dawno nie są uzywane. Zostały zastąpione nowymi: nawałnica, tornado.... Poza tym, dlaczego, pytam Was, jest tyle katastrof w tak małym okresie czasu????
dodał: Night1982 data: 2007-09-17 14:02:07
Poza tym jak nie zniszczy nas jakaś siła z kosmosu, to z pewnościa zrobia to za nas politycy, lub my sami... Tak czy owak, będziemy mieli koniec świata..... :))
dodał: Eliasz Dragon data: 2007-09-23 20:57:34
pożyjemy zobaczymy sam jestem ciekaw ale jak to czytam to troche mnie ciary przechodzo za cztery dni mam 10 urodziny zaczynam 10 lat czyli bede mial z 15 lat gdy ma byc zekomy koniec świata to stanowczo za młodo ale jako BYŁY prorok z Bibli uważam że to moze byc najprawdziwsza prawda albo stek bzdurjesli prawda to zycze wszystkim honorowej śmierci a tym co przezyjo miłego zycia dziekuje
dodał: SepiRRotH89 data: 2007-09-29 18:19:57
ty sie nie udzielaj bo nie potrafisz pisac ;d
dodał: n4s4 data: 2007-10-06 17:19:01
Gowno prawda w 6.06.2006 tez miał bys koniec swiata bo mowiono ze to znak szatana pzdro. for all =]
dodał: Damianus data: 2007-10-06 21:11:04
**UWAGA** Proszę, nie mylcie tego z innym wymysłem konca swiata aby podciągnąc gospodarkę. O tym nie jest głoścno, dlaczego?? Bo ludzie nie chcą o tym rozmawiać. Jest z byt realistyczne dla wysoce inteligętnych ludzi którzy przeczytali juz prawie wszystko na ten temat. Kochani, to niestey się stanie. Zwykła cykiczność i to drobiazg poprostu drobazg. Mała planeta zacznie się kręcić w drugą stronę. Opracowałem chyba jedyny sposób aby temu zapobiec. Nazwałem to \"Kod pochłaniający energię odwrucenia biegunowości\". Niestety nasza technika nie jest jeszcze na tyle rozwinięta aby można to chocby zacząć. Jedyna szansa w dokładnym poznaniu wzoru oraz opisów z przesłania atlantydów w zaginionej komnacie w egipcie lub wierzę jeszcze iz podziemne tajne laboratoria w usa pozwolą na stworzenie tego co obmyśliłem. Od dawna myślałem ze mam ocalic Świat i jakoś to ku temu chyba zmieża ...
dodał: Damianus data: 2007-10-06 21:11:15
Czekam na osoby konkretne, znające temat i czekające na nawiazanie kontaku takiego własnie jak tegraz opisuję aby zacząc działać... Pozdrawiam i piszcie na nairatsaif@o2.pl
dodał: beata335 data: 2007-10-08 20:52:13
to jest przxerażające ale niestety prawdziwe. Przetrwać powinni najlepsi przede wszystkim pod względem materiału genetycznego i możliwości rozmnażania się. Niestety patrząc na historięludzkości o tym kto przerwa zdecyduje zasobność portfela, a to nie zawsze oznacza, że taki człowiek mógłby ponownie zaludniać ziemię.
dodał: SepiRRotH89 data: 2007-10-10 20:26:43
hahah damianus to mnie teraz rozwaliles xDDD
dodał: kristofer321 data: 2007-10-14 14:35:21
chciałbym namiary lub jakieś konkrety bo interesuje mnie przetrwanie 2012 roku. czy mogę dołączyć do tego planu ???
dodał: Matixus data: 2007-10-17 21:14:18
Ludzie ludzie ludzie . Jakbyśmy wierzyli w każdy koniec świata to połowa całej ludzkości skończyła by w zakładach psychiatrycznych lub innych takich miejscach. Ja mam neutralny stosunek do tego. W marcu tego roku miał byc koniec swiata . Cały marzec przesiedziałem w strachu i co? I dupa. A pozatym jesli liczba 13 jest pechowa(suma daty i godziny śmierci papieża) to prawde mówiąc 2012 = 14 i 2012 + 12 = 26 . Wiem ze 26 jest podzielne przez dwa i to co powiedziałem wyszło by 13 ale to jest jednek razy dwa. A żeby z normalnej daty wyszło to to musiałby koniec śwaita być w np. 01 2010... Więc tak naprawde nie wiem co o tym mysleć....
dodał: seba358 data: 2007-10-18 19:32:47
PIERDOŁY A NIE KONIEC ŚWIATA ...
dodał: Night1982 data: 2007-10-23 08:42:20
Matixus.... Czy znasz kogoś, kto nie wierzy w koniec świata, lub się nad tym nie zastanawiał?? Pośród swoich znajomych nie znalazłem takiego, który by tego nie robił:) Człowiek od zarania dziejów, od kiedy uświadomił sobie, jak powstał świat, myślał o jego końcu... Nie jesteś "niewierzący", tylko nie interesuje Cię, czy to nastąpi, czy będziemy mieli kolejny "cichy" koniec, jak w poprzednich latach... A co do tych liczb, to zbieżność nie jest naukowo potwierdzona, bo jakichkolwiek liczb byśmy nie wzięli i jakichkolwiek działań byśmy nie zastosowali, to i tak autor tego pomysłu "dostanie", to co chciał :) Pozdro
dodał: SepiRRotH89 data: 2007-10-24 18:24:40
Kazdy ma swoj koniec swiata i jest to jego smierc
dodał: Gorgio18 data: 2007-10-25 18:40:14
Dla bardziej zainteresowanych:
http://www.kregi.d2studio.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=180
http://www.gwiazdy.com.pl/09_02/6.html
http://www.marektaran.republika.pl/art/maya/maya_2012.htm
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kalendarz_Maj%C3%B3w
Okazuje sie ze rok 2012 w cale nie musi byc koncem swiata i konczyc sie kataklizmem ;D
dodał: Night1982 data: 2007-10-26 23:55:15
Jak miałbym wierzyć we wszystko, co jest napisane w Wiki, to bym nigdy szkoły nie skończył..... Jest tam strasznie dużo błędów rzeczowych... Także odradzam. Jest wiele bardziej wartościowych stron niż w/w... nie mógłbym sie z Tobą bardziej zgodzić, ale dusza, czy jakkolwiek by "{tego" nie nazwać( ja używam określenia świadomość ), Jest nieśmiertelna, bo skądże by się wzięła wiedza "wrodzona"??
Pozdrawiam
dodał: Night1982 data: 2007-10-26 23:59:22
Gorgio18, czy czytałeś uważnie text na tej stronie, której link podałeś:
http://www.marektaran.republika.pl/art/maya/maya_2012.htm??
Mnie się wydaje, ze to trochę pod sektę podchodzi, bo nie rozumiem co ma psychologia np.: Freuda do końca świata?? No i ta "miłość"... Kochajmy wszystkich, ale nie ze wszystkimi :)
Pozostawiam własnemu osądowi....
dodał: ReCaLL data: 2007-10-28 16:52:36
Ja wam powiem tak jak najbardziej autentyczne sa zapiski Majów jak i wyliczenia Egipcjan i innych cywilizacji do przełomu w 2012. Nie oznacza to wcale konca swiata. Wg mnie to bedzie prawdziwy przełom ale istnieje pewne ryzyko konca swiata. Pamietajmy jednak ze przyszłosc mozna zawsze zmienic bo niby po co to pisali?? Sadze ze w tym 2012 roku przybeda ci niegdys ''bogowie'' ktorzy przekazali wiedze starozytnym. Mówię tu rzecz jasna o obcej cywilazji. To nie jest zadna bujda. Dlaczego?? Bo starozytni mieli doskonala matematyke i wszystkie wyliczenia napewno sie nie pomylili bo robili to wg wskazówek ''bogów'' A tak w ogole to konca swiata nigdy nie bedzie jedynie moze zniknac cywilizacja ludzka ale wszechswiat zawsze istniec bedzie...amen ;p
dodał: Night1982 data: 2007-10-29 00:11:06
Za kilka miliardów lat (pocieszające), gdy siła, która poszerza wszechświat, osiągnie wartość krytyczną, tzn taką, że bedzie w stanie pokonać siłę grawitacji najpotężniejszego ciała niebieskiego, nastąpi przez astronomów nazywane "Wilekie Rozdarcie"... Czyli wielkie BUUM!! Na pocieszenie dodam, że Wszechświat, to jest "Twór" cykliczny i trwa on od 30 do 40 mld lat... Więc jeśli cywilizacja nie zniknie od uderzeń z Kosmosu, to zniszczy ją czas:) Pozdrawiam
P.S. Jeżeli ktos ma jakieś pytania, to zapraszam na moje gygy: 1158920
dodał: ReCaLL data: 2007-10-29 18:09:10
to jest jedna wersja i okresla ze wszechswiat jest skonczony i zostala opracowana wg oddalanie od siebie galaktyk, jednak ja w nia nie wierze bo mysle ze wszechswiat jest nieskonczenie wielki wiem wiem nie ten temat ;d;d
dodał: Emce data: 2007-10-29 18:21:49
Taaa...... Koniec świata, jasne. Może kiedyś nastąpi, ale na pewno nie w wyniku jakichś nadprzyrodzonych, czy też kosmicznych sił. Koniec świata zgotujemy sobie sami poprzez szeroko pojęty rozwój cywilizacji i nauki. To może wydarzyć się w niedalekiej przyszłości, bo mieliśmy przecież nie tak dawno (patrząc z perspektywy czasu istnienia ludzkości) przykłady niezbyt mądrego korzystania z wynalazków nauki - Hiroszima, Nagasaki, Czarnobyl......
dodał: merman1983 data: 2007-10-30 19:07:56
Wiecie chyba że strach zabija duszę. Proponuję niech ktoś weźmie i zestawi ze sobą wszystkie fakty....
dodał: daisza data: 2007-11-01 20:54:50
nie wierze w koniec świata xD
dodał: tadgra data: 2007-11-10 07:49:28
wszystko ma swój koniec
dodał: dominum data: 2007-12-14 21:17:47
A ja powiem jedno końec świata opisuje Georgr Orwel w książce "rok 1984" poczytajcie o oceńcie
dodał: kamil4242 data: 2008-08-09 18:07:03
Może kiedyś nastąpi, ale na pewno nie w wyniku jakichś nadprzyrodzonych, czy też kosmicznych sił. Koniec świata zgotujemy sobie sami poprzez szeroko pojęty rozwój cywilizacji i nauki ...
dodał: Mariusz data: 2008-08-11 12:31:33
Dokładnie ludzie dzięki technice w przyszłosci stworza takie urządzenia nad którymi nie zapanują..
dodał: Ramzes45 data: 2008-11-28 03:14:18
Najlepiej jakby wszyscy zginęli,a narodziła się zupełnie inna cywilizacja,nie ma mowy o przetrwaniu ileś tam wybranych,ponieważ będą myśleć tak samo jak teraz,doprowadzą do kolejnych wojen,rozkwitnie narkomania i prostytucja słowem sodoma i gomora
NIE BUDUJE SIĘ NOWEGO DOMU ZE STARYCH CEGIEŁ
dodał: kudlaty data: 2009-01-04 18:50:38
a ten koniec swiata to po czy przet euro bo niechce tego przegapic
dodał: kudlaty data: 2009-01-04 18:54:03
karzdy ma swuj koniec teras czy puzniej i tak nastapi ale zycie bendze trfalo dalej tylo w inej formie
dodał: Maxi data: 2009-02-28 12:00:17
POSŁUCHAJCIE UWAŻNIE! Komentujecie tylko to co tu napisali, ale czy oglądaliście coś? A czytaliście coś ponad? Nie? To wam powiem, a raczej zapytam. Czy słyszeliście o epoce lodowcowej i o opowieści o Arce Noego? Dużo ludzi mówi że to ma sie stać. Oglądałam na programie Discovery Geografic,o plamach na słońcu, o nie, nie mówili że to zakończy luudzkość, ale mówili że co ileś tam robi sie jakaś plama i pokazywali jak to zobaczyc, nie patrzą na słońce tyko na kartce gdzie jest jakiś obraz tego słońca czy coś. Czytałam że te plamy mają dużą siłe magnetyczną. Co potwierdza hipoteze że ogromne ładunki elektrostatyczne mogą polecieć na Ziemie.
dodał: Maxi data: 2009-02-28 12:00:35
Ale co z innym planetami? Czemu nie piszą o innych planetach? W każdym razie ja NIGDY nie wierzyłam w bzdury o końcu świata, faktycznie koniec swiata dla nas to śmierć, i że gdyby wierzono w każdy koniec świata to połowa ludzkości by zgineła, ale trzeba ć pod uwage, że TYM RAZEM JEST ZA DUŻO DOWODÓW! Oglądałam gdzieś że USA jest już powoli szykowane do EWAKUACJI! Jak to powiedział kolega ,,to tylko kwestia czasu, rząd już wie, kościół wie tylko nie chcą pobudzac paniki" Nie wpadajmy w panike tylko znajdzmy bezpieczne miejsce aby się ratować.
dodał: kamil4242 data: 2009-06-11 22:48:37
To ze bedzie koniec świata w 2012 jest
czymś oczywistym. Ci którzy się z tego śmieją poprostu zginą...
dodał: vollss data: 2009-09-20 14:31:35
Damianus, Ty chyba jesteś mocno zafascynowany projektem cheopsa i bredniami Lucyny Łobos.
Ta kobieta na stare lata chce nabić kasy i tyle. Znam 2 osoby zaangażowane w wykopaliska na terenie Egiptu. Lucy ponoć kontaktuje się z samciem i takie tam pierdoły. Np. Planeta X miała być widoczna gołym okiem w drugiej połowie 2009 roku. Nadal nie widać w/w planety a data jej pojawienia się została już kilkakrotnie zmieniona. Co do Patrick Geryl to on też był powiazany z Lucyną i jej chorą misją. Przestał już wspierać projekt i odszedł a ludzie Lucyny powiedzieli że "oszalał"
Zapraszam do poczytania ciekawych rzeczy na forum:

http://www.cheops.darmowefora.pl/

Sami zobaczycie jak ta kobieta jest zryta.
dodał: vollss data: 2009-09-20 14:48:34
***Ciekawa informacja***

Dnia 22.09.2009 roku na kanale TVP 2 o godzinie 21:45 odbędzie się emisja programu: Magazyn Ekspresu Reporterów.
Zostanie w nim poruszony temat sesji z Lucyną, tytuł reportażu brzmi "Sekta Enkiego".
dodał: sylek data: 2009-10-10 22:23:17
ludzie lepiej poczytajcie biblie zamiast tych bzdur, jak ktoś wierzy w Boga i żyje z NIM to nie musi się niczego obawiać w każdej chwili możemy mieć swój koniec świata umierając, cieszmy się każdą chwilą zamiast tracić czas na myślenie jak przetrwać rok 2012
dodał: adrianac79 data: 2009-10-10 23:46:37
jak ma byc koniec swiata to bedzie nie mamy na tyle kasy zeby to przetrwac wiec luz
dodał: Ufo2009 data: 2009-11-12 21:28:53
to prawda nastompi kataklizm to jest pewne bendzie potop wiele ludzi w gurach to przerzyje a ja mieszkam w alpach!! ale sie boje!!
dodał: swiatek1 data: 2009-11-17 07:13:53
jeśli chodzi o Biblie ... to proszę :
Mk 13, 24-32
Słowa Ewangelii według św. Marka. Jezus powiedział do swoich uczniów: "W owe dni, po wielkim ucisku słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku. Gwiazdy będą padać z nieba i moce na niebie zostaną wstrząśnięte. Wówczas ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego w obłokach z wielką mocą i chwałą. Wtedy pośle On aniołów i zbierze swoich wybranych z czterech stron świata, od krańca ziemi aż do szczytu nieba.
...... czyż to nie jest rzeczowy opis ... trzeba spojrzeć na to naukowo i wszystko będzie jasne .. w jakich okolicznościach (po zajściu jakich wydarzeń słońce może sie zaćmić ...?? gwiazdy będą padać z nieba ??
dodał: Synthetic data: 2009-11-17 17:59:54
Ludzie żyjący tą książką i podający przykłady z niej mają coś nie tak z mózgami.

Subiektywnie.
dodał: PROUT data: 2009-11-19 01:08:48
Dostaliśmy informacje o tym co prędzej czy później nas spotka. Geologia naszej planety ujawniła naukowcom zmiany diametralne, które zachodziły w krótkich odstępach czasu. Mianowicie cykliczne zlodowacenia występujące co około 12000 lat, w których zmiany następowały gwałtownie (np. mamut który nie zdążył dokończyć posilania się), więc postarajmy sobie wyobrazić co tak dokładniej mogło wpłynać na to zlodowacenie. Tutaj może się nawarstwić sporo czynników: 1.przesunięcie litosfery, które było spowodowane 2.zmianą ruchu Ziemi wywodzącym się z 3.przebiegunowania naszej planety, co wzięło się ze 4.zmiany charakterystyki magnetycznej żelaznego jądra Ziemi, na co miała wpływ 5.hiperaktywność słoneczna! Drogą wsteczną dotarliśmy do powodu nieuniknionej katastrofy globalnej. Pytanie: Kiedy będzie potwierdzona dokładna na 100% data tejże katastrofy?
P.S. Szukają odpowiedzi, tylko żeby nie było za poźno.
dodał: Lilith data: 2009-11-24 22:04:26
Wiecie co... może jestem naiwna ale ja w to wierzę.Majowie nie byli głupcami!Wiele rzeczy będzie przed 2012 roku.Jest opcja że to głupstwo. Ale co jeśli to prawda?!
dodał: Synthetic data: 2009-11-25 22:06:14
Może po prostu nie chciało im się dalej majstrować przy tym kalendarzu i stwierdzili, że tyle w zupełności wystarczy? O_o

A jeśli to prawda, to mamy problem :) Chociaż nie sądzę, żebyśmy zdążyli się przejąć tym, że ktoś się pomylił i zatriumfować na zasadzie "ha, mieliśmy rację, wszyscy umrzemy!".
dodał: vollss data: 2009-12-07 21:36:30
Oczywiście że mamy problem. Te wszystkie brednie o globalnym ociepleniu z którym walczy UE, to tylko pretekst do zarobienia ogromnej kasy. Już pisane i mówione było to w prasie i TV. Bardzo wiele faktów podaje się już do wiadomości publicznej. Zanim usłyszymy prawdę, będzie już za późno.
Powiem wam dla pocieszenia, że ci złodzieje którzy budują schrony głęboko pod ziemią też zginą. Poszukajcie dobrze faktów np w sieci. Ile tajnych ponoć schronów, dla ważnych ludzi jest budowanych w USA.
Zawsze znajdzie się jakiś przeciek i wszystko prędzej czy później wyjdzie na światło dzienne.
dodał: Bartas519 data: 2010-01-23 21:09:51
ludzie, czy wy czasem myślicie...
jezeli uczestniczycie w przebiegu wydarzeń koniec świata juz miał nastapic dwa razy z tego co się orientuje w czasie 2000 r0ku roniez.
my wywołujemy naszym zajebistym staraniem pogorszenie atmosfery, przez wszystkie zakłady
więc dla waszej świadomości zastanówcie się iz naszego rządu to nie nie interesuje, wiec ku temu jest jakiś powod...
thk
pzdr.
dodał: Bartas519 data: 2010-01-23 21:13:58
i zobaczycie sami ze duzo bedzie ludzi naiwnych na ktorych zbija duzo kasy, po za tym sama nazwa mowi o tym ze koniec świata... czyli rzecz logiczna
dodał: Asion data: 2010-04-01 17:16:13
co ile to jest ? jeśli co 12 tys lat to sami zobacze... 12 000 - 9792 p.n.e. (podobno wtedy było)= 2208 r n.e
dodał: Gieksiarz1964 data: 2010-06-18 10:35:15
Tak już se wyobrażam Koniec Świata...
Jest 21 Grudnia 2012 i nagle wszystko zaczyna sie walić, z nikąd pojawia sie planetoida,
trzęsienia ziemi,powstaje wielka fala na 2 km i zalewa cały świat.
Ludzie za dużo filmów... Hehe
dodał: Synthetic data: 2010-06-18 21:37:15
Zapomniałeś o wielkim Jezusie - King Kongu, który przyjdzie też cholera wie skąd (ale jestem prawie pewien, że pojawi się w USA i będzie chodzącym przykładem product placementu), a następnie osądzi wszystkich swoją miarą. A to przecież dla niektórych ważne.
dodał: Tomas13 data: 2010-07-27 19:10:24
Heh już za puźno :D
dodał: Robert data: 2010-08-09 12:23:02
Witam. Fakty są takie że EN-KI to zły anioł który co chwila kłamie w tych przekazach albo mówi prawdę ale taką częściowa . Znam boską energię i mam możliwość zrozumienia dzięki miłości do Boga więc łatwo można wywnioskować czy jest dobry czy zły. Nie mamy się czego obawiać bo tak naprawdę dusza ludzka jest energią i słuchając tych sesji on sporo wyjaśnia ale jakoś ciężko mu się przyznać że jest lucyferem buntowniczym i wygnanym Aniołem a wciskanie ludziom bajek że na ziemi nie ma zła ani szatana to jak bajerowanie małych dzieci . Każdy "kit" ma swoją granicę większość powinna to zauważyć .
dodał: Mały data: 2010-10-12 18:51:17
Skoro ludzie wierzą politykom to w to można wejść w ciemno, co cztery lata opowiadają nam farmazony i nie spełniają ich a i tak są tacy co w to wierzą, więc kto jest mądry i ma racje??
dodał: bartek980127 data: 2010-12-01 17:19:13
wszyscy mówią stanie się zginiemy a zobaczymy jeżeli to się nie stanie to ja napiszę drugi komentarz i wtedy zobaczycie kto ma rację przeżyłem już dwa końce świata jakoś żyję i w to nie wieżę jak to się nie stanie zobaczę komentarze to wtedy będzie jazda i następny rok końca świata wymyślą a wy w takie bzdury wierzycie nie rozumiem was .8==>
dodał: gribbon data: 2012-01-17 14:54:50
Mamy rok 2012 ...styczeń 17. Do domniemanego końca naszych dni został niecały rok. Jak dotąd jedynym bardziej dziwnym ewenementem było to że gineły ptaki bez powodu albo niewielkie trzęsienie ziemi w okolicy Kalisza (centrum Polski). Oczywiście o trzesieniu ziemi w Japonii gdzie uszkodzona została elektrownia atomowa które było jednym z największych w dziesięcioleciu czy dekadzie nie wspomne bo to nie nasz rejon.

Jeśli chodzi o Nibiru to teoria poszła w piach. Nie ma jej w naszym układzie. Na tą chwile powinna już świecić jasno jak księżyc.

Dziwny może być brak zimy aż do prawie połowy stycznia i temperatury do +10 stopni w sylwestra. Puki co jednak nadal istniejemy i oby tak zostało.
dodał: gregoryanq3 data: 2012-03-15 03:36:55
Moze nie bedzie Planety X na naszej orbicie ale co do slonca NIGDY nie mozna powiedziec ze takie cos sie nie stanie, w 07 az furczalo tu na ten temat. a teraz co jest ? cisza, nie patrzmy tylko na Polske ale na caly swiat to raz. dwa co do religii nie powinno sie wypowiadac " nie wierze albo wierze " czujesz cos gdy na twych oczach ktos umiera ??
dodał: gregoryanq3 data: 2012-03-15 03:37:12
jak tak to oznacza ze masz "dusze " "energie" a jak nie to jest tylko jedna odp. " cos ". (a i tak nawiesem mowiac jak ktos powie ze wierzy w Boga ale nie wierzy w duchy jest glupi i poprostu nie jest w stanie pojac pewnych zeczy. duchy sa jedynym potwierdzeniem ze jestesmy, mamy w sobie pewnego rodzaju energie.) wiec predzej czy puzniej " nadejdzie Twoj koniec " i tak jak tam mowiono bedzie robiona " czystka ". Teraz jest naturalnie robiona " smierc naturalna or wypadek", nie mozemy wykluczyc ze jakas "energia " czy " cos " spowoduje pewne zjawiska o ktorych nie bedziemy mieli zielonego pojecia i tylko domniemania ze to ten albo ten zrobil or tak albo tak do tego doszlo ,
dodał: gregoryanq3 data: 2012-03-15 03:37:27
nigdy 100% nie bedzie wiedzial o tym szary czlowieczek jak ja np. inna sprawa jest to czy nosisz w sobie wiare czy nie, nie warzne w co wierzysz warzne by parla do przodu ciebie, twe dzialania, bys ja rozumial i zeby byla "dobra", ktos kto stworzyl wiare byl swego czasu geniuszem, bo doszedl do tego iz czlowiek bez wiary jest malo urzyteczny a jesli w cos wierzy ma sile. ja wierze ze bedzie koniec, bo musi byc, nie ma takiej mozliwosci zeby nie bylo, robi sie zamet na planecie, sama data nie mowi o natychmiastowej zagladzie, moim zdaniem, pewnie potrwa z 10 - 20 lat. Mam takie bardzo proste pytanie ile w Japonii jest reaktorow ????? tylko odpowiednie trzesienie, wiatr i ponas, wszystkich by nie dali ogarnac. 1 jesli sie bedzie zgadzac to slonce, ale nie przebiegunowanie a elektryka padnie, 0 pradu ( nie znam sie na tym dokladnie, wiec to sa moje przypuszczenia co do tego )
dodał: gregoryanq3 data: 2012-03-15 03:38:00
2 lodowce napewno sie rozpuszcza i pewnie szybciej niz nam sie zdaje wiec pare m do gory z p.m.
3 coraz wieksza liczba ludzi na ziemi (zaczna sie wybijac powoli, ropa NA bank spowoduje jakas wojne i kryzysy ) a co do wczesniejszych mniemanych koncow no to jasne ze to kasa kasa kasa.
ale jesli ktos mi pisze ze ja to w religije nie wierze a w nauke, no to kurde masz jaja to zacznij szukac odp. na swe pytania, znajdziesz napewno i to szybko bo jest sporo ludzi co na tym sie znaja ale to od czlowieka zalerzy czy w to uwierzy. Nauka mowi ci ze moze byc kwestja slonca, a tu taka ciekawostka 0_0 full real
dodał: gregoryanq3 data: 2012-03-15 03:38:13
http://www.youtube.com/watch?v=bQ7RaOMHb5I&feature=related

popiszcie tu, co o tym myslicie :)

a jak ktos naprawde wierzy w taki Koniec Koniec z dni na dzien, to niech nikt mu tego nie zabrania, widocznie tak czuje, a ze ktos na tym zarobi to znaczy ze frajer i kara jego nie ominie za to, predzej czy puzniej odpowie za to.
Co do "NIE ZNASZ DNIA ANI GODZINY" to jest twoja smier. Nie koniec swiata.
a na przezycie nie potrzebne sa moim zdaniem gory raczej powietrze fakt sporo trudniejsze ale 90 % ze nic ci sie nie stanie, choc ciezej sobie tam przezyc, no ale jednak jakie wyjscie. :)
dodał: gregoryanq3 data: 2012-03-15 03:38:29
choc raczej nie bedzie trzeba takowych krokow zrobic.
a co do filmow to nieraz mi sie wydaje ze maja przekaz ktorego nie mozna publicznie oglosci, jak wiekszasc z ludzi powie " za duzo filmow sie naogladales i wysmiewaja to " a jednak powstaje w twojej glowie pewne pytanie. nie masz dowodow na to no to wiesz ze poprostu taka mysl miales a jak jednak cos sie za tym kryje, ktos chce ci cos powiedziec i robi to za pomoca filmow. trzeba z dystansem do tego podchodzic zecz jasna ale taka mysl istnieje. nie mowi sie o tym bo by cie wszyscy wysmiali albo wiekszosc.
dodał: gregoryanq3 data: 2012-03-15 03:49:11
a tak nawiasem mowiac to czy ktos zrobil cos w tym kierunku ?? :) np. ksiazki ?? brak kasy az tak nie przeszkadza w tym by kupic od 07 roku paru ksiazek :D
Aby mieć możliwość komentowania, musisz być zalogowany. Nie masz konta? Zarejestruj się!
nieznane.pl Bądź na bieżąco! Subskrybuj nasz kanał RSS.Statystyki This Page Is Valid XHTML 1.0 Transitional :: ©2007-2009 nieznane.pl ::