John Titor

dodano: 10/08/2009 22:02 • komentarze: 9 • odsłony: 35619 • kategoria: Postacie • dodał: 666WalczaK666

Jeszcze nie tak dawno, bo w 2000 r. w USA wiele szumu wokół siebie narobiła pewna osoba a dokładniej mężczyzna, który twierdził, że przybył z przyszłości ! – tak wiem, sam ten fakt, może wydawać się śmieszny choćby dlatego, że w dzisiejszych czasach już relacje o istnieniu zoombie są wiarygodniejsze .
Jednak ten przypadek gościa, który przybył z przyszłości jest dla wielu niezwykle intrygujący i nie taki „głupi” za jaki można by go na początku uznać.
Tak więc posłuchajcie :

Wszystko zaczęło się 2 listopada 2000 r. gdy na pewnym amerykańskim forum zaczęły pojawiać się dziwne wiadomości od nieznajomego o pseudonimie „TimeTravel_0”, który później przedstawił się jako John Titor.
John Titor utrzymywał, że urodził się w 1998 roku i przybywa jako 38 latek wehikułem czasu z 2036 r. aby wypełnić zleconą mu misję. Jego misja polegała na odzyskaniu komputera IBM-5100 niezbędnego do rozwiązania problemu wynikłego w 2036 roku.
Gdy John wykonał swój główny cel postanowił zostać na jakiś czas w roku 2000 i opowiedzieć internautom o swoich doświadczeniach z przyszłości. Było to jego osobiste przedsięwzięcie,na które poświęcił trochę czasu, a ponieważ przekazał Nam wstrząsający obraz swojej rzeczywistości ,tak więc mógł mieć na celu przestrogę dla Nas wszystkich.

Zbieg zdarzeń na Świecie przedstawiony przez Titora od 2000 roku do 2036 wyglądał następująco:

Pierwsze przełomowe wydarzenie, które z pewnością miało wpływ na dalsze losy Świata - rozpoczęcie Drugiej Wojny Secesyjnej, która zaczęta w 2004 i trwająca aż do roku 2015 podzieliła USA na pięć odrębnych regionów, każdy rządzący według różnych czynników i celów militarnych i każdy mający swojego własnego prezydenta.

W 2012 miało zajść wydarzenie podobne do Biblijskiego przejścia Mojżesza przez Morze Czerwone. Czyli chodzi tu o coś porównywalnego do samego rozstąpienia się morza. Niestety nie zostało to sprecyzowane.

Po roku 2012 Chiny zarządały przyłączenia się do nich Japonii ,Korei, Tajwanu i Australii, nie obyło się bez użycia siły. Australia jako jedyna odparła aneksję.

W 2015 roku Wybuchła Trzecia Wojna Światowa rozpoczęta przez Rosję.
Rosja zbombardowała osłabione wojną domową miasta USA, zaatakowane zostały również miasta Chin i Europy . Jak można się było domyślić w wojny wprowadzono broń nuklearną, chemiczną i biologiczną.

Nastał Pokój.

Wojna uśmierciła 3 miliardy ludzi i dotknęła równo wszystkie państwa.
Promieniowanie i broń biologiczna skaziły środowisko naturalne na całym Globie dlatego też w 2036 roku głównym celem wszystkich jest walka z brakiem wody pitnej i brakiem pożywienia.
Największym problemem zdrowotnym są choroby wściekłych krów vCJD.
W każdej rodzinie były straty w bliskich dlatego też ludzie w 2036 roku oswoili się ze śmiercią, stali się bardziej nieczuli i obojętni.
Podróże w czasie zaistniały w celu zmieniania biegu czasu na lepszy.

John Titor w swych wypowiedział przedstawił przyszłość o wiele,wiele bardziej szczegółowo.
Orginalne wypowiedzi podróżnika w czasie możecie znaleźć między innymi na http://www.anomalies.net/object/titororiginalpost.html oczywiście po angielsku.

John Titor 24 marca 2001 r. ogłosił na forum, że wraca do swoich czasów, od tamtej pory nie pojawił się żaden post od niego. Nie zdołano również ustalić jego tożsamości.
Podróżnik w czasie zniknął i nikt nie wie kim tak naprawdę był John Titor.

Może się wydawać, że historia żywcem wzięta ze scenariusza filmu „Terminator” i przecież rok 2004, rok wojny domowej w USA minął bez żadnego starcia mimo wszystko zdania odnośnie wiarygodności relacji Johna Titora są podzielone.

Pewnie nigdy nie poznamy prawdy ale zastanówmy się co chciał przekazać Nam człowiek podający się za „TimeTravel0” ? Bowiem przedstawił Świat zrujnowany przez ludzi, przez NAS samych ! Wszystkie opisane wojny były bezcelowe i katastrofalne w skutkach a co gorsza w dzisiejszych czasach realne ! John Titor pokazał nam możliwy scenariusz napisany ręką człowieka!

źródła: (Interent)
Zobacz co sądzą o tym inni:
dodał: hadzi data: 2009-08-11 09:10:44
z tymi Chinami i Rosją to możliwe, bo oni coraz bardziej się wzmacniają, szczególnie Chiny - myślę, że jednak bark w bark mogliby doprowadzić do III wojny światowej a wtedy wojska NATO miałyby naprawdę średnie szanse, przypomnijmy - Chiny są w stanie powołać 750 mln żołnierzy, a zawodowych mają dużo mniej, ale mężczyźni po zasadniczej służbie w kraju który ma tylu mieszkańców...
dodał: Sorrow data: 2009-08-14 01:13:25
Witam, powiem szczerze, że pierwszy raz o nim słyszę i jestem pod wrażeniem tej postaci.
666WalczaK666 mam nadzieję, że się nie obrazisz gdy zamieszczę link z plikiem w którym znajduje się przełożenie rozmów na język polski z J.T Dla zainteresowanych : http://wyslijto.pl/plik/x1tnbt2snf
dodał: radek84 data: 2009-08-19 13:31:23
Moim zdaniem ten facet wcale nie przybył z przyszłości... On po prostu chciał uświadomić nam czym może grozić nasze postępowanie.
dodał: Miszkurka2000 data: 2009-08-23 01:41:50
Kiedys już czytałem o człowieku który mówił o sobie że jest podróżnikiem w czasie - nie wiem czy to ten sam, Najciekawsze z tego wszystkiego było to że na temat tamtego faceta nikt nic nigdzie nie mógł znaleźć. Żadnych danych osobowych, zdjęć, numeru ubezpieczenia itp. nic. Zupełnie jak gdyby nie istniał.
dodał: karolik125 data: 2009-08-29 21:27:28
jestem tego samego zdania co radek84
dodał: Semi data: 2009-12-24 18:40:01
Miszkurka2000 to do zrobienia ;] . W tych czasach korupcja, afery oraz wojny domowe(kontynentalne) są normą . Myślę również podobnie jak radek84 lecz mam coś do dodania w tym temacie . Myślę że był to człowiek dotknięty przez rząd i urażony zaczoł wypowiadać się jako ktoś kto uważa że w przyszłość może zdarzyć się taki scenariusz .
Zgadzam się także z jego teorią o rządach Chin . Są coraz to większe i po cichu prowokują inne mocarstwa, ale chyba nie będą w stanie zagrozić aż tylu państwą, a do tego Korea, Australia użyją swoich zasobów bomb nuklearnych i Chiny będą zrujnowane .
dodał: Ib. data: 2013-04-09 14:39:14
Według mnie nie można osądzać go o kłamstwo ale jeśli tak bardzo poszukiwał tego IBN to może ten komputer zmienił świat no cóż to dziwne ale może być prawdopodobne.
dodał: KiritoHajime data: 2016-02-22 23:30:31
Cóż z tego co ja wiem Titor wierzył w teorię że istnieje "świat" alfa i beta on mógł przybyć ze świata beta i przez przypadek przenieść się do świata beta i przez to te wydarzenie nie miały miejsca .
dodał: KiritoHajime data: 2016-02-22 23:31:22
Cóż z tego co ja wiem Titor wierzył w teorię że istnieje "świat" alfa i beta on mógł przybyć ze świata beta i przez przypadek przenieść się do świata alfa i przez to te wydarzenie nie miały miejsca .
Poprawiona wersja
Aby mieć możliwość komentowania, musisz być zalogowany. Nie masz konta? Zarejestruj się!
nieznane.pl Bądź na bieżąco! Subskrybuj nasz kanał RSS.Statystyki This Page Is Valid XHTML 1.0 Transitional :: ©2007-2009 nieznane.pl ::