Kosmici nadają! Incydent telewizyjny z 1977 roku

dodano: 09/07/2007 15:16 • komentarze: 17 • odsłony: 13789 • kategoria: UFO • dodał: Bakus

W niedzielę 26 listopada 1977 roku o godzinie 5:10 wieczorem w Wielkiej Brytanii tajemniczy głos przedstawiający się jako "Vrillon z Asztarskiego Dowództwa Galaktycznego" nadał na żywo nielegalny przekaz podczas wieczornego serwisu informacyjnego.

Transmisja trwała ponad pięć minut. Zagadkowy elektroniczny głos - któremu towarzyszył dziwny pulsacyjny dźwięk, pogłos i usterki techniczne - zagłuszył normalny przekaz dźwiękowy, by odczytać długie, skierowane do widzów ostrzeżenie przed nadciągającą globalną katastrofą, do której obecnie zmierza ludzkość (nie spowodowało to usterek w obrazie, zaś nielegalna transmisja głosowa zastąpiła ścieżkę audio sygnału TV).

Pod koniec nagrania słyszymy coś, co znawcy nazywają "łajdacką transmisją", czyli fragmenty dialogu z kreskówki, muzykę z "Looney Tunes", odgłos eksplozji, dziwny świergot i inne odgłosy.
Kosmici nadają! Incydent telewizyjny z 1977 roku
Nielegalna audycja była badana przez znawców, którzy nie mogli ustalić źródła sygnału lub tego, kto go nadał. Przyjęto, że audycja byłą żartenm przygotowanym przez kogoś, kto nadał sygnał wystarczająco silny, aby zagłuszyć transmitery sygnału VHF, ale przez ostatnie 30 lat nikt się nie przyznał do takiej transmisji (moje własne śledztwo w sprawie tego incydentu ujawniło nie posiadającą nazwy podejrzaną grupę studentów, nie ma jednak dowodu, który potwierdziłby moje podejrzenia. Innym podejrzanym był człowiek posiadający kontakty w brytyjskim ministerstwie łączności, znany jako "Cosmic Cowboy", otoczony grupą przyjaciół. Obecnie nie potwierdzono ani jednego ani drugiego podejrzenia).

Później potwierdzono, że pięć głównych transmiterów zostało zagłuszonych jednocześnie, przy czym było to raczej spektakularne, gdyż takie zagłuszenie wymagałoby znacznej mocy transmisyjnej i dobrej koordynacji naziemnej.

Zdarzenie wywołało gdzieniegdzie panikę wśród ludzi, którzy wierzyli, że transmisja pochodziłą od obcej cywilizacji.

Ponieważ zdarzenie miało miejsce 30 lat temu, uleciało już ono z pamięci większości ludzi i pozostaje w sferze zainteresowań osów badających historię UFO.
Osoby (lub bytu) odpowiedzialnej za transmisję nigdy już więcej nie usłyszano.

Nota: Przyjęta nazwa "Obcy" odnosząca się do osoby występującej w transmisji wciąż jest dyskutowana. W źródłach opisujących ten incydent przemawiająca osoba jest nazywana różnie, imieniem Vrillon, Gillon, Glon, Bramaha lub Gramaha. Obecnie zarówno w źródłach ustnych jak i pisemnych byt jest określany imieniem Vrillon i ja również wybrałem to imię do określenia tej osoby.

Oto pełne tłumaczenie wypowiedzi nadanej podczas transmisji:

Oto głos Vrillona, reprezentanta Asztarskiego Dowództwa Galaktycznego, przemawiającego do was. Przez wiele lat widzieliście nas jako światła na niebie. Przemawiamy do was w pokoju i mądrości, tak jak to zrobiliśmy już z waszymi braćmi i siostrami na całej planecie Ziemi.

Przybywamy, aby was ostrzec przed celem waszego wyścigu i waszego świata, możecie więc przekazać swoim towarzyszom kurs, jaki musicie obrać, aby uniknąć katastrofy, jaka grozi waszemu światu i istnieniom w naszych światach, znajdujących się wokół was. Jest to porządek, jaki możecie podzielić w wielkim przebudzeniu, gdy planeta wchodzi w Nową Erę Wodnika. Nowa Era może być czasem wielkiego pokoju i ewolucji waszej rasy, ale tylko wtedy, gdy wasi władcy przestrzegą was przed złymi siłami, które mogą przyćmić wasz rozsądek.

Pozostańcie i słuchajcie, bo wasza szansa może się więcej nie powtórzyć.

Cała wasza broń zła musi zostać usunięta. Czas na konflikt już minął i wyścig, w którym bierzecie udział, może was wynieść na wyższy poziom rozwoju, jeśli okażecie się tego godni. Macie jednak mało czasu, aby nauczyć się wiecznego życia w pokoju i dobroci.

Małe grupy na całej planecie uczą się tego i istnieją po to, aby wstąpić do światłości wschodzącej Nowej Ery. Możecie te nauki zaakceptować lub odrzucić, ale tylko ci, którzy uczą się wiecznego życia w pokoju, przejdą na wyższy poziom rozwoju duchowego.

Słuchajcie teraz głosu Vrillona, reprezentanta Asztarskiego Dowództwa Galaktycznego, przemawiającego do was. Miejcie również na uwadze to, że na waszym świecie działa wielu fałszywych proroków i przewodników. Oni wysysają waszą energię - energię zwaną przez was pieniędzmi, i wykorzystają ją w złych celach i oddadzą wam bezwartościowe odpady.

Wasz wewnętrzny duch ochroni was przed tym. Musicie się nauczyć czułości na głos wewnętrzny, który może wam powiedzieć, jaka jest prawda oraz jakie jest zamieszanie, chaos i nieprawda. Nauczcie się słuchać głosu prawdy, który znajduje się wewnątrz was, a wyprowadzicie swoje jestestwa na ścieżkę rozwoju.

Oto nasza wiadomość dla naszych drogich przyjaciół. Widzieliśmy wasz wzrost przez wiele lat, wy zaś obserwowaliście na niebie nasze światła. Wiecie, że jesteście tutaj i że na Ziemi i wokól niej istnieje więcej istot, niż wydaje się waszym naukowcom.

Jesteśmy głęboko zainteresowani wami i kierunkami waszej ścieżki do światła i zrobimy wszystko, by wam pomóc. Nie lękajcie się, próbujcie tylko poznać swoje jestestwa i żyjcie w harmonii ze ścieżkami waszej planety Ziemi. My, z Asztarskiego Dowództwa Galaktycznego, dziękujemy wam za uwagę. Obecnie opuszczamy wasz plan istnienia. Możecie otrzymać z mosmosu błogosławieństwa najwyższej miłości i prawdy.


Link do nagrania z transmisji: http://www.ufoshow.org/vrillon.mp3

źródła: Curt Rowlett / Ivellios / www.paranormalium.pl
Zobacz co sądzą o tym inni:
dodał: Xagog data: 2007-07-12 17:54:04
Sam nie wiem co o tym myśleć...
dodał: aparat5 data: 2007-07-12 23:16:35
I co o tym mysleć ja rówież nie wiem ale zastanówmy się dlaczego akurat w angli zdarzył sie taki wypadek i tyko tam a nie na całym świecie przeslanie było jak sądze dla wszystkich ludzi na ziemi a nie tylko dla znających angielski :P jeszcze jedno jak obca cywilizacja lata w kosmosie nie zauważona dla naszych radarów to musi miec ganialną jak dla nas ziemian technologie (cyż nie) a nie potrafią dobrze wygenerowć dzwięku z kosamosu co my ZIEMIANIE potrafimy nawet z obrazem :)
dodał: Anne data: 2007-07-20 20:40:56
ciekawe, ale jak ktoś już tu wcześniej napisałam czemu to tylko w W.Brytanii a nie na całym świecie transmitowali tego? szczerze to nie wiem co mam o tym sądzić ale to całkiem możliwe ... :)
dodał: czlowiek121 data: 2007-09-15 09:40:47
a mi się wydaje, że niezależnie od tego kto nadawał to przesłanie warto by o tym pomyśleć...;) ono wciąż jest aktualne:)
dodał: radek7x9 data: 2007-09-18 21:29:08
Daje to do myślenia
dodał: Marui Kaldbolg data: 2007-09-24 20:25:26
no ale skąd w tamtych czasach możnabyło by wziąć tak potężny nadajnik, który zakłóciłby aż 5 innych dość silnych (jak na tamte czasy) nadajników ? Byle kto chyba by nie potrafił czegoś takiego zdobyć/wynaleźć/pożyczyć (jeśli w ogóle).
dodał: Ferro data: 2007-09-29 19:27:01
Hehe chętnie bym przesłuchał ten przekaz ;p
dodał: maryl16 data: 2007-11-03 19:28:21
Bardzo ciekawe. Ciekawe przed czym nas przestrzegają?
dodał: ivann2 data: 2007-12-14 21:54:15
OMG jest ciemno włączam to niby nudy nudy a jak sie ten głos pojawia. jeszcze noc jest do tego straszne ale czy prawdziwe ?...
dodał: ivann2 data: 2007-12-14 21:56:52
a poza tym. ja oni to przetłumaczyli ? O_o
dodał: Felo data: 2009-03-25 17:45:10
może muwili po naszym
dodał: jisu data: 2009-03-31 12:26:14
czy to nie jest dziwne bo w 1977 była premiera pierwszej części gwiezdnych wojen może komuś się udało jakoś wejść na antenę serwisu informacyjnego. Dowództwo galaktyczne? chyba ktoś oglądnął gwiezdne wojny i mu się nudziło ale możliwe że się mylę.
dodał: tauri data: 2010-07-08 11:19:24
wszystko jest mozliwe jesli to prawda to jeszcze nie raz dostaniemy taka wiadomosc
dodał: tauri data: 2010-07-08 11:23:37
a ten dzwiek z loney toon mogl byc z innego kanalu gdy wszystko wracalo do normy po transmisji
dodał: Tomas13 data: 2010-07-29 08:04:56
Asztarskie Dowództwo Galaktyczne, czy coś takiego było w gwiezdnych wojnach? ja tam myśle, że to ufo nadawało
dodał: janjuzef data: 2011-04-06 23:38:50
ciekawe,kto wie????????
dodał: Dembis data: 2013-11-08 16:59:46
Ciekawe jak UFO nadało tą transmisje a ten dżwięk z LOONEY TUNES może być z innego kanału.
Aby mieć możliwość komentowania, musisz być zalogowany. Nie masz konta? Zarejestruj się!
nieznane.pl Bądź na bieżąco! Subskrybuj nasz kanał RSS.Statystyki This Page Is Valid XHTML 1.0 Transitional :: ©2007-2009 nieznane.pl ::