New World Order

dodano: 22/07/2009 21:31 • komentarze: 9 • odsłony: 5821 • kategoria: Inne • dodał: 666WalczaK666

New World Order – Nowy Porządek Świata :

Może nam się wydawać, że po II Wojnie Światowej nie będzie stać już żadnego kraju, czy też człowieka na tak bestialskie posunięcia w celu osiągnięcia "nowego porządku na Ziemi", że II Wojna Światowa zakończy pewien etap, który już nigdy nie będzie musiał być powtórzony...
Jednak człowiek jest stworzeniem rozumnym, wszak nie idealnym i uczy się na błędach, by w przyszłości ich nie popełniać, wysuwa wnioski aby osiągnięcie celu stało się prostsze. Jednak niekiedy okazuje się, że – zapędzony w róg, bez wyjścia, zapomina o prawach i zasadach moralnych. Przykładów możemy wymienić tysiąc, ale istotne jest jedno: na co naprawdę nas stać?

“Nowy porządek świata (łac. Novus Ordo Mundi, ang. New World Order) – termin, którym określa się istotne zmiany w światowej polityce. Po raz pierwszy użyty jako dewiza antykatolickiego ruchu iluminatów, natomiast po raz pierwszy politycznie wykorzystany dla opisania przemian, jakie miało wprowadzić 14 punktów Wilsona, a także utworzenie Ligi Narodów. Termin ten znalazł także zastosowanie podczas tworzenia nowych międzynarodowych organizacji politycznych, takich jak ONZ po II wojnie światowej, które miały zastąpić nieudane inicjatywy, takie jak Liga Narodów. Używano go także dla przedstawienia nowego układu sił politycznych na świecie, który ukształtował się w latach 50. XX wieku. Po zakończeniu zimnej wojny określenie Nowy Porządek Świata był używany przez Michaiła Gorbaczowa i George'a H. W. Busha dla określenia zmian jakie nastąpiły na świecie po okresie "zimnej wojny". Według niektórych niezależnych źródeł, NWO ma oznaczać utworzenie światowego rządu który będzie sterować życiem każdej jednostki; jak i doprowadzi do kompletnej zmiany co do ludności na naszej planecie. Niniejsze niezależne środowiska traktują NWO jako prognozę zagłady dla ludzkości która sięga swym korzeniom jeszcze czasów napoleona. W internecie można zobaczyć kilka filmów na ten temat.”

Jednak, co do założeń NWO, istnieje już mnóstwo teorii spiskowych odnośnie ich dalszych planów powiązanych również z datą 21.12.2012.
Świat w tym momencie – mówiąc szczerze i serio - stacza się: przeludnienie Ziemi powoduje przesadną eksploatację surowców naturalnych. Nadużycie energii, kryzys finansowy, spadki na giełdach itd. To wszystko działa na naszą niekorzyść. I na scenę wkracza New World Order.

Rzekomo, jak sama nazwa wskazuje, ma wprowadzić nowy porządek na Ziemi. Działania tej, bliżej nieokreślonej grupy zmierzają do stworzenia grupy wybrańców rządzących całym światem:

„Czas nadchodzi, że będzie jedna waluta na świecie, i jeden rząd, i jeden Bóg!”

Jednak by to osiągnąć, musieliby podjąć pewne zabiegi: zagłada 1/4 ludzkości tzw. regulacja populacji, która może mieć już miejsce przez delikatne wprowadzanie np. do żywności środków, które będą powoli zabijać pewne niechciane jednostki. Dzięki temu łatwiejsza będzie także kontrola narodzin nowych obywateli, poprzez wszczepianie im jeszcze w wieku niemowlęcym chipów.

Ma dojść również do wojny na skalę globalną, w której zostanie użyta broń chemiczna, wirusy i epidemie będą miały dokończyć dzieła regulacji ludności . Dobrym przykładem jest tu to, co działo się ostatnio - wirus H1N1 nie jest żadną nowością. Jest często spotykany wśród świń i ludzi, ale dotychczas nie był śmiertelny w takiej skali. Tym razem naukowcy podejrzewają, że doszło do mutacji. Wymieszały się geny wirusa grypy świńskiej, ludzkiej i ptasiej ale trudno aby doszło do tego przypadkowo, prawda?

Coraz częściej słyszymy, iż dzień 11 września to operacja rządu amerykańskiego, aby usprawiedliwić wojnę w Iraku. Z jednej strony jest to prawdopodobny zabieg zwiększenia swych wpływów na świecie. A z drugiej... sami wiecie. Możecie mnie traktować jak paranoika.
Skoro już przy USA jesteśmy – potężna amerykańska agencja rządowa FEMA zakupiła 500 tys. plastikowych, hermetycznych trumien do zabezpieczania zwłok... Przewidziana epidemia ?

Jedno jest pewne, biorąc pod uwagę statystyki dzisiejszych czasów i rzut okiem w przyszłość można z pełnym przekonaniem powiedzieć - Ziemia długo nie pociągnie - a na pewno nie jej zasoby z których zbytnio korzystamy .

Obowiązkiem człowieka jest zapewnić przyszłość następnym pokoleniom czy więc w tym wypadku powiedzenie „Cel uświęca środki” jest słuszne??

Są to na razie tylko domniemania i to czas pokaże czy staną się rzeczywistością z którą przyjdzie Nam się zmierzyć.Tak więc pozostaje Nam tylko czekać...

źródła: Wikipedia
Zobacz co sądzą o tym inni:
dodał: hadzi data: 2009-07-22 22:52:13
ciekawy art, mam nadzieję, że nic takiego nie będzie miało miejsca, data 21.12.2012 wywołuje wiele kontrowersji no i w ten dzień rzeczywiście będzie się działo w mediach i na świecie, sam niewiem jak zareaguję wstając rano 21.. mam nadzieję, że nie stanie się nic złego ludziom, ale wydarzy się jakaś przemiana...miejmy nadzieję na lepsze, może ponownie narodzi się Syn Boży, albo oficjalne potwierdzenie współpracy z Kosmitami ? :)
dodał: sayNOtoTHE-NWO data: 2009-07-23 19:56:15
To nie żadna paranoja!!! To dzieje się naprawdę!!! Oglądnijcie filmy : "Illuminati I", "Illuminati II", "Wake up call", "The Obama deception", "Dark secrets inside Bohemian Grove", "End Game" ... i obudźcie się póki jeszcze mamy czas...Powiedzmy NIE!!! Nowemu Porządkowi Świata!!!
dodał: szymon21krakow data: 2009-07-24 10:40:47
mi to wisi co sie bedzie dalej dzialo, najwazniejsze to przetrwac i tego bede sie trzymal cokolwiek by sie mialo zdarzyc
dodał: Gieksiarz1964 data: 2009-07-26 19:07:23
najbardziej to ja sie martwie o zasoby ;/
dodał: v4zquez data: 2009-07-29 01:15:03
za duzo Van Helsinga sie naczytaliscie...
dodał: Sorrow data: 2009-07-31 13:05:25
Jeżeli tak na prawdę się dzieje, to ludzie nie są idiotami i nie dadzą się swobodnie wykończyć (przynajmniej ja nie zamierzam się poddać:). Jeżeli zacznie się masowa eksterminacja ludzkości, to na 100% powstanie jakiś nie wiem...ruch oporu czy coś w tym stylu.
dodał: radek84 data: 2009-08-31 19:43:32
nom coś takiego na pewno powstanie i ludzi tak łatwo chyba nie spętają ;p ja się nie dam :D
dodał: DASCH123 data: 2009-09-23 22:50:23
cos jest narzeczy w tych bredniach fakt rynki dostaly po pupie wirus szalal ale ostatnio cos o nim przycichlo i wszedobylskie wplywy usa
dodał: Gieksiarz1964 data: 2009-11-02 19:33:42
Polska się nie da!
Aby mieć możliwość komentowania, musisz być zalogowany. Nie masz konta? Zarejestruj się!
nieznane.pl Bądź na bieżąco! Subskrybuj nasz kanał RSS.Statystyki This Page Is Valid XHTML 1.0 Transitional :: ©2007-2009 nieznane.pl ::