Podwodne bazy ufo

dodano: 27/11/2007 22:21 • komentarze: 8 • odsłony: 10917 • kategoria: UFO • dodał: majoreq

Podwodne bazy ufo


Bill Hamilton pisze : „Jakie sekrety skrywa przed nami głębia oceanów?. Czy są tam inteligentne obce formy życia, które zamieszkuje obszary naszych oceanów, mórz i jezior?” Największy z naszych oceanów (Pacyfik) ma powierzchnie 64,000,000 mil kwadratowych i sięga głębokości 36,198 stóp – jest to głębokość, której nie dosięga promień Słoneczny. Czy owe podwodne przestrzenie mogą skrywać „obce formy życia” wraz z ich środowiskiem ?

Podwodne obiekty UFO (USO – Unidentyfied Submersible Objects) były często obserwowane w momencie wyłaniania się z głębi zbiorników wodnych i lotu w przestrzeń powietrzną. W opracowaniu „UFOs – at 450 Fathoms” badacz UFO Ed Hyde opowiada o obserwacji, której świadkiem był dr R. J. Villela, Brazylijski naukowiec, który widział obiekt UFO, który wyłonił się rozbijając pokrywę lodową na Biegunie Płd. i wzbił się w górę z niespotykaną prędkością.

Podwodne bazy ufo


Pierwszą osobą, która zasugerowała takowe rozwiązanie – obce formy życia mogą pozostawać nie odkryte poprzez budowę swoich baz pod powierzchnią naszych oceanów – był badacz dr Ivan T. Sanderson. Dr Sanderson wyliczył, iż około 50% obserwacji UFO miała miejsce w okolicach zbiorników wodnych (łącznie z obserwacjami zarówno wlotów jak i wylotów owych obiektów w/ze zbiorników wodnych). Jeden z takowych obiektów był śledzony przez U.S. Navy w pobliżu Puerto Rico w 1963 roku. Do czasu tej obserwacji, inne tego typu incydenty również miały miejsce. Podczas ćwiczeń wojskowych sonar wykrył „podwodny niezidentyfikowany obiekt” poruszający się z prędkością ponad 150 węzłów! Stanowiska sonarowe śledziły ten obiekt przez cztery dni. Obiekt manewrował osiągając nieprawdopodobne głębokości przekraczające 27,000 stóp. Łodzie podwodne w latach 60’tych nie potrafiły zanurzać się głębiej niż odległość 1 mili. Jaki rodzaj „pojazdu” mógłby przeciwstawić się tak potężnemu ciśnieniu panującemu na takiej głębokości ? I jakim sposobem obiekt ten mógł osiągać tak duże prędkości poruszając się pod wodą co wiąże się z „walką” naporu wody ?

Podwodne bazy ufo


Naukowcy nadal doszukują się jakichkolwiek dowodów na potwierdzenie zjawiska UFO. Każdego dnia przybywa nowych obserwacji tego zjawiska. Około 99% z tych obserwacji można wyjaśnić w sposób jak najbardziej „przyziemny”… lecz pozostaje 1% , który zawsze zostaje niewyjaśniony.

Teraz załóżmy , że obce formy życia istnieją i odwiedzają naszą planetę. Jakie miejsce na ich „bazę” byłoby najlepsze? Najlepszą opcją byłyby niezbadane głębie zbiorników wodnych. Oceany pokrywają 2/3 obszaru naszej planety. Pozostają one nadal niezbadane. Obserwacje obiektów USO były raportowane przez Oficerów Marynarki Wojennej, którzy mają dobrą wiedzę techniczną na tematy związane z ich pracą. Zdarzały się także incydenty gdzie łodzie podwodne rejestrowały „nieznane” sygnały akustyczne.

Z wiedzą jaką aktualnie posiadamy (o otaczającym nas Wszechświecie), wiemy, iż Ziemia jest najbardziej bogatą planetą w wodę. Nikt jednak nie wyklucza jej bytności w różnorakiej formie na innych planetach (spekulacje w tym temacie na temat Marsa etc.).

Podwodne bazy ufo


Takie objętości obszarów wodnych jakimi może poszczycić się Ziemia są unikatowe w naszym Układzie Słonecznym. Jeśli nasi „goście” mieliby nas odwiedzać z „okolicznych planet” (lub bliskich rejonów wykraczających poza nasz Układ Słoneczny) może akurat ta „właściwość” sprawia, iż traktują oni nasze bogactwo wodne z respektem a może nawet jako obiekt badań.

Obserwacje obiektów USO wylatujących lub wlatujących pod powierzchnię wody mogą sugerować , iż mogą oni tam przebywać...

Także... zamiast spoglądać w górę... czasem wypadałoby zbadać to co znajduję się "pod naszymi nogami" ...

Uzupełnieniem do powyższego tekstu niech będzie film opowiadający o obserwacjach obiektów USO :
http://www.book-of-thoth.com/videostream-watch-185.html

źródła: www.paranormalne.pl
Zobacz co sądzą o tym inni:
dodał: sebek data: 2007-11-28 14:13:53
wiem że to prawda bo widziałem na własne oczy USO! Byłem 200 metrów od obiektu
dodał: jayjay96 data: 2007-12-05 15:50:59
Taaa, jasne, a co? Zesrałeś się?
dodał: lordimax data: 2007-12-08 22:19:38
Ja widziałem dwa razy ufo , i wierze ,że istnieją ... i nie przestraszyłem sie itp... to jest dla mnie normalne... każdy kto nie zobaczy ten nie uwierzy i może w nieskończoność gadać ,że ufo nie istnieje ...
dodał: vollss data: 2007-12-15 16:51:47
ty też możesz w nieskończoność gadać ,że ufo istnieje ...
dodał: sk5 data: 2008-11-14 21:41:31
Ja jak do tej pory wierzę w Istoty pozaziemskie ale w UFO (niezidentyfikowany obiekt atający) należący do IT to nie bardzo bo Ja Nie widziałem !
dodał: Higbu data: 2008-11-23 17:27:46
"dodał: sk5 data: 2008-11-14 21:41:31
Ja jak do tej pory wierzę w Istoty pozaziemskie ale w UFO (niezidentyfikowany obiekt atający) należący do IT to nie bardzo bo Ja Nie widziałem !" zaprzeczasz sam sobie bo UFO,a istoty pozaziemskie to to samo.
dodał: seb85 data: 2011-02-09 11:06:06
To juz nie jest kwestia wiary tylko dowodów, że naprawdę istnieją i odwiedzają naszą planete od tysiącleci.
dodał: janjuzef data: 2011-04-07 22:28:22
oceany są jednak nadal niezbadane i jak nie ma dowodów za to nie ma też i przeciw ;]
Aby mieć możliwość komentowania, musisz być zalogowany. Nie masz konta? Zarejestruj się!
nieznane.pl Bądź na bieżąco! Subskrybuj nasz kanał RSS.Statystyki This Page Is Valid XHTML 1.0 Transitional :: ©2007-2009 nieznane.pl ::