Projekcja astralna

dodano: 29/07/2007 00:15 • komentarze: 2 • odsłony: 4633 • kategoria: Parapsychologia • dodał: Simon

Projekcja astralnaProjekcja astralna jest rodzajem doświadczenia pozacielesnego (OOBE) w którym ciało astralne oraz sześć innych ciał odchodzi i podróżuje wszędzie, w każdy zakątek Wszechświata. Pojęcie, że każdy z nas posiada siedem ciał (po jednym dla każdej z sześciu płaszczyzn rzeczywistości) opiera się na nauce teozofistki Madame Blavatsky. Podczas tych podróży ciało astralne, oprócz fizycznego, postrzega również inne ciała, jak eteryczne, emocjonalne, duchowe, etc. W zwykłym OOBE, tak jak w odległym postrzeganiu lub doświadczeniu przedśmiertnym, następuje oddzielenie świadomości osoby od jej ciała. W doświadczeniu przedśmiertnym wystąpić może doświadczenie uniesienia w górę i spostrzeżenia ciała fizycznego i usłyszenia rozmów chirurgów lub ratowników pracujących nad tym ciałem. W projekcji astralnej to nie dusza lub świadomość opuszczają ciał fizyczne, lecz ciało astralne. Ciało to, według pani Blavatsky, jest tym, które posiada aurę. Jest to pragnienie i uczucie, opisywane ogólnie jako połączenie ciała fizycznego [z ciałem astralnym] podczas projekcji astralnej przez nieskończenie elastyczny i piękny srebrny sznur, pewien rodzaj kosmicznej pępowiny czy też nici Ariadny.

Nie ma ostatecznych dowodów na to, że ktoś może porzucić umysł, duszę, ciało duchowe, astralne, eteryczne lub innego bytu na tej lub na innej planecie. Jedynym dowodem są świadectwa.

źródła: Istina / istina.rin.ru / paranormalium.pl
Zobacz co sądzą o tym inni:
dodał: Leif data: 2007-07-29 21:55:49
Taką projekcje astralną ... to na dłuższym czasie aparatu każdy zrobi sorry .. heh
dodał: seb85 data: 2010-11-06 15:03:59
Przecież to niejest autentyczne zdjecie tylko fotomontaż.
Aby mieć możliwość komentowania, musisz być zalogowany. Nie masz konta? Zarejestruj się!
nieznane.pl Bądź na bieżąco! Subskrybuj nasz kanał RSS.Statystyki This Page Is Valid XHTML 1.0 Transitional :: ©2007-2009 nieznane.pl ::