Projekt Serpo - cz. II

dodano: 03/03/2010 13:55 • komentarze: 6 • odsłony: 6510 • kategoria: UFO • dodał: Synthetic

Projekt Serpo
Zeta Reticuli - program wymiany, część II


4 listopada 2005:

Planeta rasy EBEN znajduje się w systemie podwójnym Zeta Reticuli (Dwie żółte jasne gwiazdy, bardzo podobne do naszego słońca, umiejscowione w gwiazdozbiorze Reticulum). Planeta ma zatem dwa słońca jednak kąty padania promieni słonecznych są małe, więc są okresy i miejsca kiedy zapada noc.

Planeta jest "nachylona", co sprawia, że północna jej część jest chłodniejsza. Planeta jest nieco mniejsza od Ziemi. Atmosfera jest tam bardzo podobna i zawiera dwutlenek węgla, wodór, tlen i azot. Zeta Reticular znajduje się około 37 lat świetlnych od nas. Zespół dwunastu osób potrzebował 9 miesięcy na przebycie tego dystansu.

Podczas podróży, każdy z członków załogi miał bardzo często zawroty głowy i bóle głowy oraz objawy dezorientacji. Na statku nie było momentów aby załoga znajdowała się w stanie nieważkości. Statek był bardzo duży, nasza załoga miała dużo miejsca do ćwiczeń.

Kiedy podróż dobiegła końca i statek dotarł do planety obcych, zespołowi zajęło aż siedem miesięcy dostosowanie się do nowej atmosfery. Podczas tego okresu przejściowego cały czas cierpieli na bóle głowy, zawroty, dezorientację.

Jasne słońca dawały się im we znaki. Mieli okulary przeciwsłoneczne, ale to nie pomagało specjalnie. Poziom promieniowania na tamtej planecie był nieco wyższy niż ten na Ziemi. Musieli bardzo uważać, aby okrywać swoje ciała przez cały czas.

Rasa EBENS nie miała żadnych form "chłodzących", poza przemysłem. Średnia temperatura na planecie utrzymywała się pomiędzy 34 a 46 stopni celsjusza, choć na półkuli północnej wynosiła ona mniej bo od 12 do 26 stopni celsjusza. Nasz zespół znalazł EBENów żyjących na północy, ale w bardzo małych wioskach.

Nasz zespół ostatecznie został umieszczony na północy, bo temperatura była tam odpowiednia. Transport używany przez zespół przypominał nasze helikoptery. System zasilający stanowiło jakieś urządzenie, które zapewniało elektryczne zasilanie oraz to, że obiekt unosił się (przypis. admina: lifter?). Bardzo prosto można było latać tym urządzeniem i nasi piloci nauczyli się tego w ciągu kilku dni. ELBENi mieli też pojazdy typowo naziemne, które to unosiły się nieco nad powierzchnią i nie miały żadnych opon czy kół.

Byli tam "liderzy" ale nie w formie takiej jaką znamy z naszej planety np. rząd. Nie było żadnej przestępczości, tzn. nasz zespół nie zanotował takiego przypadku. Obcy mieli armię, która stanowiła po cześci także "siły policyjne". Nie zanotowaliśmy aby oni używali jakiejkolwiek broni czy amunicji. W obrębie małych społeczności odbywały się częste regularne spotkania. Była jedna duża społeczność, która odgrywała rolę centralnego punktu cywilizacji. Cały przemysł był zawarty w obrębie tej dużej społeczności. Nie było tam pieniędzy.

Każde ze stworzeń było wyposażone w to czego potrzebowało. Nie było żadnych centrów handlowych czy sklepów. Były tylko pewne centralne ośrodki zaopatrzenia gdzie ELBENI mogli pozyskiwać potrzebne przedmioty. Każdy z EBENÓW pracował w pewnym wymiarze czasu. Dzieci były bardzo izolowane. Jedyną trudnością jaką napotkał zespół ludzi było fotografowanie dzieci. W takich przypadkach "strażnicy" odsuwali ludzi na bok i zwracali im uwagę aby więcej tego nie robili.Oto dane jakie zebrał nasz zespół o planecie rasy EBEN

Średnica: 11.616 km
Masa: 5,06 x 10^24
Dystans do słońca Zeta 1: 155 milionów km.
Dystans do słońca Zeta 2: 147 milionów km.
Księżyce: 2
Siła grawitacyjna: 9,6m/s^2
Okres obiegu wokół własnej osi: 43 godziny
Orbita: 865 dni
Nachylenie: 43 stopnie
Temperatura: minimum 6 stopni, maksimum 53 stopnie celsjusza
Odległość od Ziemi: 38,43 lata świetlne
Planeta nazwana przez zespół: SERPO
Najbliższa planeta: OTTO
Odległość: 141 milionów km, skolonizowana przez EBENów, baza badawcza, brak naturalnych mieszkańców na planecie
Ilość planet w systemie słonecznym: 6
Najbliższa zamieszkana planeta: SILUS (rasy różnych typów, brak inteligencji, używana do pozyskiwania minerałów)
Odległość SILUSA: 693 milionów km.

c.d.n

Źródło: www.paranormalne.pl
Tłumaczył: Eurycide

źródła: www.serpo.org, www.paranormalne.pl
Zobacz co sądzą o tym inni:
dodał: Baphomet data: 2010-03-03 15:07:50
Synthetic myślałem że nie będzie tutaj opublikowanej II części, ale widzę Ty kontynuujesz to co zaczął Feniks tylko czy jest sens zamieszczanie II części skoro chyba prawie każdy przeczytał wszystkie części przy okazji publikacji I części
dodał: Synthetic data: 2010-03-03 15:14:30
Nie każdy, użytkowników przybywa, nie wszyscy to widzieli.

Poza tym warto to jakoś "rozdmuchać", żeby więcej ludzi przeczytało.
dodał: Baphomet data: 2010-03-03 15:37:52
Owszem użytkowników przybywa ale jeśli zaczną czytać "Projekt Serpo" to gdy będą czytać cz. I, przeczytają komentarze tam znajda link do wszystkich części i artykuł "Projekt Serpo - cz. II" oraz kolejne części jeśli będą, staną się zbędne i zajmą miejsce innym artykułom.
dodał: Synthetic data: 2010-03-03 15:41:09
O miejsce się nie bój ;) A inne teksty także będą się pojawiać, nie stawiam TYLKO na ten nieszczęsny Projekt.
dodał: Baphomet data: 2010-03-03 15:58:10
Nie lepiej po postu np. dodać to tego artykułu odsyłacz to dalszych części, pod adresem:
http://motyl.wordpress.com/2009/04/11/projekt-serpo/
dodał: szymon21krakow data: 2010-03-03 16:19:50
Mnie to pasuje bo nie chce mi się czytać wszystkiego a tak to se co jaki czas przeczytam kolejny artykuł. Inna sprawa że jestem bardzo sceptyczny co do tego projektu (jak chyba zresztą każdy) aczkolwiek znalazłem pewne powiązania informacji w zupełnie innych tematach ufologicznych.
Aby mieć możliwość komentowania, musisz być zalogowany. Nie masz konta? Zarejestruj się!
nieznane.pl Bądź na bieżąco! Subskrybuj nasz kanał RSS.Statystyki This Page Is Valid XHTML 1.0 Transitional :: ©2007-2009 nieznane.pl ::