Projekt Serpo - cz. IX

dodano: 22/05/2010 21:30 • komentarze: 1 • odsłony: 10003 • kategoria: UFO • dodał: Synthetic

18 listopada 2005:

Zbiorniki wodne na Serpo nie zawierają ryb, takich jakie znamy. Niektóre zbiorniki, blisko równika, zawierały dziwnie wyglądające stworzenia, podobne do węgorzy (ale małe, długie na około 20, 25 cm.), będące prawdopodobnie kuzynami lądowych "węży". Było tam też coś na kształt dżungi, blisko moczarów.

W odniesieniu do amunicji: Odbyła się długa dyskusja nad bronią. Ostatecznie EBENÓW nie zainteresowało to, że ludzie ją posiadają, więc nasz zespół zdecydował w tym przypadku zabrać trochę broni. Nie do walki, Bóg jeden wie, przecież przewyższali nas liczebnie w ogromnym stopniu, ale dla pewnych aspektów bezpieczeństwa. Pamiętajmy, że cała dwunastka to byli ludzie powiązani z wojskiem, wiec broń sprawiała, że czuli się bezpiecznie. Zabrano jednak na Serpo jedynie 50 sztuk amunicji do pistoletów i 100 sztuk amunicji do karabinów.

20 listopada 2005:

Po przeczytaniu tego, co Dr, Sagan przedstawiał w projekcie Serpo, a mowa o 60 stronach obliczeń, znalazłem paragraf, który odnosi się do praw Keplera w odniesieniu do Serpo. Serpo nie posiada w pobliżu dużych planet, takich jak np. Jowisz czy Saturn, które to mogłyby wpływać na przyciąganie grawitacyjne, tak jak ma to miejsce na Ziemi. Przyciąganie grawitacyjne Serpo było inne od czegokolwiek co Dr. Sagan widział wcześniej.

Istnieje wiele rysunków i obliczeń na ten temat.

29 listopada 2005:

Zdecydowałem się opisać "zespół" i proces jego selekcji, problemy komunikacyjne i końcową fazę wymiany, ponieważ zadano wiele pytań odnoszących się do tych tematów.

Tło zdarzeń: EBE #1 dostarczył nam urządzenie komunikacyjne, które pozwoliło nam kontaktować się z Serpo. Urządzenie to znajdowało się na pokładzie statku EBENÓW - który rozbił się w lipcu 1947 roku w Koronie (Corona), w Nowym Meksyku (New Mexico). EBE #1 pokazał nam jak należy korzystać z urządzenia zanim umarł.

Jakkolwiek urządzenie to nie funkcjonowało poprawnie i nie mogliśmy nawiązać łączności z Serpo. Jeszcze zanim EBE #1 nie umarł, amerykański naukowiec z Los Alamos odkrył, że urządzenie to pracowało tylko gdy było podłączone do źródła energii znalezionego w statku obcych. Wraz z pomocą tej obecej istoty udało nam się wysłać kilkanascie sygnałów podczas lata 1952 roku. Wczesną jesienią 1952 roku, odebraliśmy kilkanascie sygnałów za pomocą tego urządzenia.

EBE #1 przetłumaczył wiadomości i przedstawił nam takie informacje:

EBE #1 wysłał sześć wiadomości.
- pierwsza wiadomość: powiadomienie planty EBENÓW o tym, że EBE #1 wciąż żyje
- druga wiadomość: wyjaśnienie katastrofy z 1947 roku i śmierci członków załogi
- trzecia wiadomość: zapytanie o statek ratunkowy
- czwarta wiadomość: sugestia formalnego spotkania z przedstawicielami Ziemi
- piąta wiadomość: sugestia programu "wymiany" (w tym miejscu choć jest to nieudokumentowane, wojskowy "opiekun" sam zasugerował tej istocie taką opcję, jakoby ludzie chcieli odwiedzić ich planetę i poznać ich kulturę i naukę)
- szósta wiadomość: podanie współrzędnych miejsca lądowania dla jakiejkolwiek przyszłej misji ratunkowej. Przychodzące wiadomości określiły dokładny czas i datę przylotu floty z planety EBENÓW na Ziemię (według ich czasu) i potwierdziły współrzędne lądowania. Jakkolwiek w tym miejscu doszło do poważnego zdarzenia, gdyż wiadomość przetłumaczona przez EBE #1 określała datę przylotu floty o 10 lat w przód od możliwej zakładanej. W obawie przed tym, że EBE #1, który był już chory, przetłumaczył wiadomość błędnie, nasi naukowcy zaczęli samemu tłumaczyć odebrane wiadomości opierając się na języku EBENÓW, którego uczył nas przez jakiś czas EBE #1.

INFORMACJA: EBE #1 był mechanikiem, nie naukowcem. Jednak mimo tego potrafił uczyć nas podstaw języka EBENÓW. Według dokumentów, które przeczytałem, udało nam się przetłumaczyć około 30% z języka EBENÓW. Złożone zdania i liczby nie mogły jednak być rozpoznane.

EBE #1: asystował nam tak długo jak długo pozostawał przy życiu. Kiedy umarł musieliśmy postępować na własną rękę. Wysłaliśmy kilkanaście wiadomości przez okres 6 miesięcy (1953), ale nie orzymaliśmy żadnej wiadomości zwrotnej. Kontynuowaliśmy nasze wysiłki przez kolejne 18 miesięcy i ostatnie wiadomości nadaliśmy w 1955 roku... odbierając odpowiedź...

c.d.n

Źródło: www.paranormalne.pl
Tłumaczył: Eurycide

Zobacz co sądzą o tym inni:
dodał: tzdzich data: 2010-08-07 14:53:17
Co to jest? Scenariusz do jakiegoś filmu fantastycznego?
Aby mieć możliwość komentowania, musisz być zalogowany. Nie masz konta? Zarejestruj się!
nieznane.pl Bądź na bieżąco! Subskrybuj nasz kanał RSS.Statystyki This Page Is Valid XHTML 1.0 Transitional :: ©2007-2009 nieznane.pl ::