Projekt Serpo - cz. XI

dodano: 06/11/2010 23:37 • komentarze: 3 • odsłony: 9790 • kategoria: UFO • dodał: ghost456

30 listopada 2005:
Nieco więcej o samym treningu

Każdy członek zespołu musiał przejść ekstrymalny fizyczny i psychologiczny trening. W jednym z testów, każdy członek zespołu był zamykamy w pudle o wielkości 1,5 na 2 metry a następnie zakopywany 2 metry pod ziemią na 5 dni. Do pudła wkładano tylko jedzenie i wodę, nie było żadnego kontaktu z tymi osobami i spędzali oni ten czas w całkowitej ciemności. Ten test dawał wiele ciekawych wyników.

Każdy z członków zespołu miał ze sobą "tabletkę śmierci". Była to standardowa procedura, a takie tabletki posiadali wszyscy agenci działający za linią wroga. Tabletka ta pozwalała na szybką śmierć gdyby coś poszło nie tak.

Kilkunastu pilotów było szkolonych w lotach na statku EBENÓW, tym który pozyskaliśmy blisko Nowego Meksyku (New Mexico) w 1949 roku. Plan misji zakładał, że przeszkoleni piloci w razie zagrożenia mają powrócić na ziemię na statku EBENÓW.

W wybranym zespole znalazło się czterech pilotów. Czwórka ta spędziła wiele tygodniu w kompleksie w Nevadzie ucząc się latać statkiem EBENÓW. Latać nie było ciężko jeśli tylko opanowało się podstawowe urządzenia kontrolne. Jestem przekonany, że wiele obserwacji UFO w tamtych latach na zachodzie ameryki mogło być powiązanych z owymi testowymi lotami przeprowadzanymi przez nasz zespół.

Zespół serpo miał przy sobie małe zbiorniki z ciekłym azotem. EBENI byli mało odporni na niskie temperatury. W przypadku gdyby okazali się wrogo nastawieni, ludzie mieli użyć ciekłego azotu do neutralizacji EBENÓW podczas próby ucieczki z planety. Zespół uzyskał instrukcje, aby rozpylać substancję centralnie na twarze EBENA. EBE #1 (przyp. admina - istota ocalała z katastrofy) była zupełnie bezradna wobec tego typu broni.

Jakkolwiek, podczas końcowej odprawy, zespół odkrył, że EBENI są bardzo przyjaźni, dlatego zespół szybko pozbył się ciekłego azotu, będąc już na Serpo. EBENI wiedzieli, że zespół zabrał tą substancję ale nie kwestionowali powodów dla jakiego to zrobiono.

Każdy członek załogi miał pistolet i karabin. EBENI znów wiedzieli, że ludzie mają broń ale nie zadawali żadnych pytań w tej sprawie - dlaczego ludzie zabierają ją ze sobą. Jednakże, żaden z członków misji nigdy nie nosił broni przy sobie, chyba że odbywała się wyprawa badawcza, ale również wtedy tylko wybrane osoby miały przy sobie broń.

02 grudnia 2005:

Tutaj jest wykaz testów jakie przechodził zespół badawczy na Ziemi. Ludzie Ci musieli wykazać się zdolnościami przywódczymi, wytrzymałością, zdolnością z radzeniem sobie z bardzo dużym stresem i obciążeniem psychicznym itp.

Trening zawierał:

1. Wprowadzenie do Eksploracji Kosmosu (wykładane przez NASA)
2. Astronomia, identyfikacja gwiazd, używanie teleskopów i wiedzy astrofizycznej
3. Antropologia EBENÓW (informacje pozyskane od EBE #1)
4. Historia EBENÓW (informacje pozyskane od EBE #1)
5. U.S. Army Field Medical Training - TRAUMA CARE - indywidualny trening medyczny, radzenie sobie ze stresem itp. Zajęcia te dotyczyły tylko niemedycznej części załogi
6. Trening wysokościowy - ćwiczenia w skokach na spadochronach, ćwiczenia działania w warunkach bezwładności, ćwiczenia przy braku tlenu
7. Survival - ucieczka, ukrywanie się, ćwiczenia przetrwania
8. Podstawowy trening dotyczący materiałów wybuchowych (około 3kg C-4 zostało zabrane na misję)
9. Trening działania psychologicznego
10. Trening wywiadowczy i trening ukrywania informacji
11. Trening jednostki taktycznej (4 tygodnie ćwiczeń komandosów Armii Stanów Zjednoczonych)
12. Kosmiczna geologia - metody pozyskiwania próbek, używania specjalistycznego sprzętu geologicznego
13. Trening wytrzymałościowy
14. Metody przeżycia w izolacji
15. Trening nurkowania
16. Trening posługiwania się wyposażeniem
17. Trening doskonalenia indywidualnej specjalizacji
18. Podstawy biologii
19. Inne zadania treningowe (informacje te są niezwykle tajne nawet po 40 latach)

c.d.n

Źródło: www.paranormalne.pl
Tłumaczył: Eurycide

Zobacz co sądzą o tym inni:
dodał: szymon21krakow data: 2010-11-07 11:04:53
Wszystko fajnie ale w tym pudle pod ziemią w 5 dni skończyłoby się powietrze. Jakieś uzupełnienie ze strony autora?
dodał: Obojetna data: 2011-09-25 13:38:46
no wlasnie to chcialam napisac to takich chwyt z tym skrotem zeby calosc przeczytac hahahaha
dodał: Maced data: 2012-07-01 14:23:10
Czekam na XII część
Aby mieć możliwość komentowania, musisz być zalogowany. Nie masz konta? Zarejestruj się!
nieznane.pl Bądź na bieżąco! Subskrybuj nasz kanał RSS.Statystyki This Page Is Valid XHTML 1.0 Transitional :: ©2007-2009 nieznane.pl ::