Przepowiednie dotyczące Polski lub nawiązujące bezpośrednio

dodano: 30/09/2007 22:13 • komentarze: 24 • odsłony: 446876 • kategoria: Przepowiednie • dodał: Simon

Istnieje cały szereg proroctw i przepowiedni, które w kontekście przekazów uzyskiwanych przez Lucynę nabierają ciekawego znaczenia. Są to proroctwa zarówno ogólne, jak i te dotyczące Polski. Często ludzie, w momencie gdy dowiadują się o Projekcie Cheopsa, zadają pytanie: "Dlaczego Polska?", "Dlaczego to wychodzi z Polski?" Uważają, że tego rodzaju projekt powinien wyjść z jakiegoś "ważniejszego" państwa. Ameryka? Japonia? Francja? Niemcy?

Nikt z nas nie potrafi odpowiedzieć na pytanie "Dlaczego Polska", ale warto może przeczytać parę przepowiedni, które pojawiły się od czasów Nostradamusa, do chwili obecnej i które wyraźnie nawiązują do zdarzeń, które rozgrywają się obecnie.

Nostradamus

"Kiedy Ryba ustąpi miejsca Wodnikowi i Wodnik obejmie władzę, ludzie znajdą klucz do bramy i brama zostanie otwarta".

Do tej przepowiedni nawiązywała równiej Lucyna w jednej ze swoich sesji. Obecnie nastała Era Wodnika, czyli "Ryba przekazała władzę Wodnikowi". "Kluczem do bramy" jest bez wątpienia mumia faraona Cheopsa, natomiast "bramą" jest Wielka Piramida, która wielokrotnie określana była w sesjach Lucyna jako "Brama do innych wymiarów".

Ojciec Czesław Klimuszko

Polski zakonnik, zasłynął jako ten, który wskazał Karola Wojtyłłę jako osobę, która zasiądzie na Grodzie Piotrowym. W swoim życiu pomógł tysiącom osób, które zwracały sie do niego z prośbą o podanie faktów dotyczących ich życia lub przyszłości Polski.

Ojciec Klimuszko wielokrotnie mówił o tym, że Polskę czeka przebiegunowanie i totalna zmiana klimatu. Radził, żeby nie wyjeżdżać z naszego kraju. Uważał, że Polska ma wspaniałe położenie i jest jednym z nielicznych miejsc, w których ludzie podczas zbliżających się zmian klimatycznych i wojen ucierpią najmniej.

- Przyjdzie taki czas, że w Polsce będzie ciepło jak na równiku, a za waszymi oknami będą rosły owoce południowe.

Ojciec Klimuszko wskazywał także Polskę jako kraj, od którego wyjdzie sygnał, który zmieni cały świat. Nie precyzował tego, ale wspominał, że Polska to wyjątkowo ważny kraj, z którego będą pochodzili ludzie, którzy zmienią świat. Mówił także o tym, że myśl z Polski będzie promieniowała na cały glob ziemski. Radził, żeby być optymistą i w ogóle nie brać pod uwagę, że będzie koniec świata.

Stefan Ossowiecki

Najwybitniejszy polski jasnowidz, bliski przyjaciel marszałka Józefa Pilsudskiego. W latach międzywojennych uchodził za najwybitniejszego jasnowidza na świecie. Organizowano specjalne pokazy, na których demonstrował swoje unikalne umiejętności. W młodości potrafił lewitować. Kładł się wtedy na plechach, po czym na oczach świadków unosił się nad ziemią. Potem doprowadził do perfekcji umiejętność jasnowidzenia, czyli precyzyjnego odczytywania informacji dotyczących ludzi lub przedmiotów. Pod koniec życia obudziły się w nim zdolności, które można porównać tylko do tych, które posiadał Nostradamus. Ossowiecki widział przyszłość Polski. W 1938 roku podał dokładnie datę wybuchu drugiej wojny światowej, a także powiedział, że dokona się rozbiór Polski między Niemcami a Rosją. Najciekawszy fragment dotyczył tego, co mówił o dalszej przyszłości naszego kraju. Jego zdaniem Polska odegra niesłychanie ważną rolę w procesie duchowego odrodzenia świata. To właśnie nasz kraj wskazywał jako ten, który będzie wzorem dla innych

Leszek Szuman

Najwybitniejszy polski astrolog. Mieszkał w Szczecinie. Znany jest z tego, że każda osoba która zgłaszała się do niego po horoskop, trafiała do jego specjalnego archiwum. Tam w zalakowanej kopercie Szuman zapisywał datę śmierci takiego człowieka. Potem po śmierci tej osoby do Szumana zgłaszała się rodzina zmarłego, która otwierała kopertę. Na kartce była zapisana precyzyjnie data śmierci takiego człowieka.

Mało kto wie, że Leszek Szuman także przepowiadał przyszłość Polski. Mówił o tym, że Ziemię czekają okropne kataklizmy, w czasie których ucierpi także Polska. Mówił o morzach, które wystąpią z brzegów i zaleją Amerykę Północną i Europę Zachodnią. Jego opisy pasują idealnie do wizji, która jest zawarta w książce Patryka Geryla PRZEPOWIEDNIA ORIONA NA ROK 2012. Szuman ku zdumieniu swoich przyjaciół opisywał moment, kiedy na świecie stanie się powszechna wiedza starożytnych kultur. Wtedy nastąpi złoty wiek ludzkości, odrodzenie się człowieka. Radził, aby nie opuszczać Polski, lecz skoncentrować się na umacnianiu swej wiary. Był jednak pesymistą, jeśli chodzi o najbliższą przyszłość. ?Cieszę się, że nie doczekam tych wszystkich okropieństw, które czekają ludzkość? ? zwykł mawiać.

Madame Sylwia (1948)

Ta kobieta była z pochodzenia Angielką. W latach czterdziestych tuż przed śmiercią wygłosiła zdumiewającą przepowiednię, w której przewidziała, że zjednoczy się Europa. Widzę jedną flagę, europejską flagę - mówiła. Narody zaczną żyć ze sobą jak bracia. Najciekawszy fragment jej przepowiedni dotyczy tego, że kraj leżący w środku Europy odegra najważniejsza rolę w przemianach, które czekają ludzkość. Nie wymieniła Polski, ale z opisów można wnioskować, że to właśnie o Polskę chodzi. Z małego kraju w środku Europy wyjdzie iskra, która ogranie płomieniem zmian cały świat i zmieni go na lepsze. W tym kraju po zmianach powstanie wysoka wieża, którą mają zbudować mieszkańcy. Będzie to centrum duchowe świata. Jej zdaniem w Europie już nigdy nie będzie przelewu krwi.

Islrmayer

Szwedzki pracownik budowlany. Tuż po wojnie został przysypany ziemią i przeżył śmierć kliniczną. Od tego czasu zaczął miewać niezwykłe wizje dotyczące przyszłości świata. Widział zbliżający się kataklizm, który będzie połączony z wybuchem trzeciej wojny światowej. Ostrzegał, że kraje islamskie wykorzystaja zawieruchę powstałą w zwiazku z kataklizmem i spróbują podbić Europę. Będą starali sie wytruć ludność gazem.

- Widzę złotą kreskę pyłu, która zbliża się do ludzi. Kto przekroczy tę kreske ? zginie.

Islmayer radził, że aby przeżyć, trzeba przez trzy dni nie wychodzić z domu. Uważał, że najlepiej jest w momencie wybuchu konfliktu światowego uszczelnić okna, aby gaz nie dostał się do domów. Widział cale miliony zabitych osob.

- Jeśli rzucicie ziarno w ziemię po tym co sie stanie, to zapuści ono pędy w klatkę piersiową zakopanego człowieka.

Po wojnie przewidywał okres wspaniały, gdyż ma zmienić się klimat w Europie na cieplejszy. Mówił, że w małym kraju w środku Europy powstanie centrum duchowe, które będzie swoim zasięgiem promieniowało na caly świat. Jego zdaniem dojdzie do otworzenia piramid, gdzie ludzkość znajdzie odpowiedź na wiele pytań. Wtedy także okaże się, jakie jest prawdziwe pochodzenie człowieka. Z zapisów Islrmayera wynika, że sygnał do otwarcia piramid ma wyjść z Europy, a dokona tego grupa ludzi kierowanych przez Boga.

Andrzej Gwiazda

Polski stygmatyk, mieszkający w małej miejscowości koło Lublina. Nad jego domem często widziano cudowne światła, zaś w obecności wielu świadków pokazała się figura przypominająca Matkę Boską. W miejscu objawienia powstał kościół. Andrzej Gwiazda mówił, że nasz kraj odegra najważniejszą rolę w zbliżających się przemianach na Ziemi. W Polsce bowiem znajdą się dzielni ludzie, którzy odważą się przekazać wiedzę duchową dla reszty ludzkości. Wspominał, że w naszym kraju powstanie centrum, coś w rodzaju ośrodka, który obejmie zasięgiem cały świat. Widział wodę, która zaleje brzegi i potężne, kilkukilometrowe fale. Cala Ziemia zatrzęsie się, a oceany wystąpią ze swoich koryt. Wszystko to potrwa bardzo krótko, po czym z powrotem Ziemia wróci na swoje miejsce. Opis ten idealnie pasuje do tego, co jest związane z przebiegunowaniem Ziemi. Mówił także o człowieku, który pojawi się w Polsce i który będzie znany na całym świecie. To on będzie tym, który zapali latarnie wiedzy. Nie podawał jednak szczegółów, jak

Edgar Cayce

Słynny śpiący prorok z USA. Edgar Cayce zapadał w specjalne transe, w czasie których miewał wizje dotyczące przyszłości świata. To on mówił o zbliżającej się na świecie katastrofie, która ma przypominać biblijny potop.

- Wystąpią morza i oceany, zatrzęsie się ziemia, zginą miliony.

Podawał jednak bardzo precyzyjny znak tych wydarzeń, bowiem wtedy znowu pojawi się Atlantyda, która teraz spoczywa pod oceanem. Cayce mówił wyraźnie o piramidzie Cheopsa i komnacie wiedzy, która jest ukryta w Gizie. Jego zdaniem ludziom uda sie dotrzeć do tej komnaty i uzyskać dostęp do nieograniczonej ilości wiedzy o ludzkości. Śpiący Prorok wspominał, że jest to starożytna wiedza Atlantów, która na początku nowego wieku ujrzy światło dzienne. Otwarcie Wielkiej Piramidy będzie największym wydarzeniem, które czeka ludzkość, będzie przełomem w dziejach. Podobnie jak wielu innych wizjonerów wspominał, że ta wiedza pozwoli na stworzenie maszyn latających, które wypełnią ziemskie niebo. Ostrzegał, że Ziemię w związku ze zbliżającą się katastrofą czekają trzy dni ciemności. Nie widział ratunku przed katastrofą. Uważał, że ludzkość zasłużyła sobie na to, aby przeżyć upadek i powstać ponownie. Po otwarciu Wielkiej Piramidy Caysey przewidywał nastanie złotego okresu w dziejach ludzkości. Nie podał, kiedy to się

Proroctwo Wielkiej Piramidy

Korytarz Wielkiej Piramidy według wielu piramidologów jest wielką przepowiednią losów ludzkości. Każde jego załamanie, każdy szczegół symbolizuje coś, co będzie wydarzeniem w skali świata. Proroctwo piramidy zawiera informacje o zbliżającym się kataklizmie, który ma być związany z wodą, która zaleje kontynenty. Ma być wtedy zbudowany nowy świat i ma narodzić się nowy człowiek. W zbliżających się wydarzeniach ma odegrać ważną rolę Wielka Piramida, która wskaże kierunek dla całej ludzkości. Wtedy także ludziom uda się odczytać przesłanie zawarte w Piramidzie. Na Ziemię powrócą twórcy piramid, którzy pomogą ludzkości w wielkim dziele budowy nowego, lepszego świata. Według ekspertów właśnie teraz żyjemy w czasach, które proroctwo Wielkiej Piramidy nazywa "Czasem Ostatecznymi".

Przeczytaj również inny artykuł dotyczący proroctw:

Siedem proroctw majów

Siedem proroctw majów

Kiedy zaczynamy się zastanawiać i obserwować to, co dzieje się na świecie, zaczynamy odczuwać, że czasy apokaliptyczne są już obecne. Przecież nasz dzisiejszy dzień to życie w czasach wojen wywołanych z byle powodu, zmian klimatycznych powodujących wielkie katastrofy, nieustanne... [więcej...]

źródła: projekt-cheops.com
Zobacz co sądzą o tym inni:
dodał: mafiapg data: 2007-10-31 19:54:27
warte uwagi
dodał: Kluzit data: 2007-11-09 19:58:33
Wiecie co po przeczytaniu tej ostatniej przepowiedni przeszły mnie zaje.... ciarki i przerażenie a zarazem radość. Bo możliwe że dożyje o ile nie zginę złotego wieku polski i spotkania z kosmitami jak i rozwiązania co kryje się w piramidzie cheopsa.
dodał: gingus12 data: 2007-11-11 20:51:32
G***o prawda. Właśnie zaczyna się apokalipsa, jest niemal III Wojna Światowa, a oni mi tu o wiecznym szczęściu mówią.
dodał: snauth data: 2007-12-04 23:43:57
"MALY kraj w srodku Europy..."
to NIE POLSKA !!!!
Slowacja moze?
Polska to DUZY kraj w Europie ..!
dodał: vampiria data: 2008-11-01 17:15:43
gingus12 napisał: g***o prawda. Kryzys ekonomiczny, Polacy wracaja z Anglii. To święta, a nie g***o prawda.
dodał: pOtFuR data: 2009-01-21 12:46:06
nie mam zaufania do tych proroków :/ wątpie zeby to była prawda
dodał: Zielonooka data: 2009-05-29 12:40:06
Jest duża zbierzność w tych przepowiedniach.
Powinniśmy się cieszyć, że żyjemy w czasach historycznych. Ale pietra mam, nie powiem ;/
dodał: kajetanus data: 2009-07-12 20:27:30
napewno beda duze zmiany
dodał: Gieksiarz1964 data: 2009-07-26 20:34:01
srodkiem Europy jest podobno Polska albo Litwa czytalem w książce :)
dodał: adrianac79 data: 2009-10-10 23:20:49
wlasnie czytalam o Atlantach to byla bardzo rozwinieta cywilizacja bardziej rozwinieta niznasza niestety juz pod wodami oceanow a to stad wiadomo bo rzekomo czesc z nich ocalala o czym mowia indianie podobno byli wysocy mieli wydluzone czszki i byli mniej wiecej czerwonoskorzy kto wie moze i tak ciekawa historia bardzo intrygujaca
dodał: adrianac79 data: 2009-10-10 23:32:39
a rysunki naskalne datowane na wiele tysiecy lat a przypominajace obiekty nieistniejace w tamtych czasach obiekty czy tez narzedzia jak kto woli-to moze nie czysty przypadek tylko rysunki wlasnie atlantow ocalalych z katastrofy bo przeciez owczesne plemiona byly zbyt prymitywne by rysowac rzeczy czy narzedzia ktorymi poslugujemy sie dzisiaj
dodał: oyciec data: 2010-04-10 18:40:28
:) dlaczego Polska, to przecież oczywiste, jesteśmy jednym z nielicznych narodów, który w swojej historii nie splamił się krwią najeźdzców, kolonizacji itd. Narodem który właściwie pojął wartości chrześcijańskie, miłosierdzie, miłość :)
dodał: Pawel90 data: 2010-04-15 22:14:18
Pan Bóg nas przygotowuje do ostatecznych czasów. Wierze że uda mu się godnie nas przygotować.
dodał: Synthetic data: 2010-04-26 20:08:51
A jeśli nie? Co wtedy?

Bo ja podetrę sobie tyłek taką wiarą, ciekawym, co zrobią prawdziwie wierzący ;)
dodał: luna data: 2010-04-29 16:02:01
myśle ze co ma być to będzie i my na to wpływu nie mamy ale jeśli nadejdzie czas naszego konica chce być blisko ludzi których kocham i zaakceptuje swój koniec na ziemi a poczatek nowego życia u boku ojca z góry życia w miłości szczęściu i szacunku do drugiej osoby
dodał: luna data: 2010-04-29 16:09:54
nie powinnismy sie bac smierci to tylko przejscie do innego lepszego zycia
dodał: marika9407 data: 2010-06-16 21:43:42
Wierze w Boga ito że tak na 100 procent będzie...Mam nadzieje że jeśli sie to stanie w czasie gdy bede jeszcze na ziemi to odnowienie swiata bedzie cudowne.A co do Polski to nie mam wątpliwości że sie uratuje ,jest to jedyny kraj który tyle wycierpiał,którego nikt nie uznaje nawet sami POlacy z niego wyjeżdzają a tak na prawde jest to kraj piękny i niezwykły...
Polska od zawsze cierpiala chociażby ostatnio ..Katastrofa w smoleńsku...ale wierze w to że bezie lepiej...;)
dodał: Synthetic data: 2010-06-18 21:39:58
... cholerni fanatycy.
dodał: Tomas13 data: 2010-07-27 18:55:30
może Bóg nas wybrał bo w Polsce jest wciąż wielu wierzących?
dodał: baronw data: 2010-08-26 12:00:27
Co to ma być że my jesteśmy narodem ciemiężonym :P. Zasłużyliśmy na to sami sibie krzywdzimy nawzajem niczym nie różnimy się od innych. Tak samo mordowaliśmy atakowaliśmy nie twórzmy mitów że byliśmy pod zaborami i odzyskaliśmy niepodległość bo jestesmy narodem wybranym. Jestesmy narodem który mógł rządzić Europą a doprowadził do tego że traktują nas gorzej jak psy.
dodał: janjuzef data: 2011-03-23 22:41:08
Nostradamus przepowiedział katastrofę smoleńską
i też to że potem zaatakują nas ruscy(jak się dowiemy co tam się stało) :(
dodał: Cywil data: 2011-08-09 17:19:33
Jezeli w to wiezycie to wysylajciew tego linka wszystkim znajomym, a jezeli sie wstydzicie opini na wasz temat to jeszcze jest anonimowosc. Ratujcie ludzi ktozy niestety wieza telewizji, politykom (tym niewlasciwym) i gazetom.
dodał: Maced data: 2012-06-11 18:54:16
Jesteśmy krajem w miarę pobożnym. Na zachodzie ateizm, na północy luteranizm, na wschodzie prawosławni. Katolicy tylko na południu... i kilku w Niemczech.
dodał: neo2 data: 2012-08-05 15:11:00
Mały kraj w środku Europy - to Szwajcaria! A ten człowiek to Enrich von Daenniken !
Aby mieć możliwość komentowania, musisz być zalogowany. Nie masz konta? Zarejestruj się!
nieznane.pl Bądź na bieżąco! Subskrybuj nasz kanał RSS.Statystyki This Page Is Valid XHTML 1.0 Transitional :: ©2007-2009 nieznane.pl ::