Uwaga, Nadczłowiek!

dodano: 15/01/2009 03:18 • komentarze: 21 • odsłony: 14413 • kategoria: Medycyna/Człowiek • dodał: Synthetic

Na życzenie niejakiej Katriny Gordon - nie gniewasz się, mam nadzieję, za lekką "jazdę dowolną" w temacie, prawda? :)

Uwaga, Nadczłowiek!Wiecie, kim był Fryderyk Nietzsche?Uwaga, Nadczłowiek! To niemiecki filozof, który w swych pracach i rozważaniach poruszał bardzo istotną kwestię, stwarzając jednocześnie teorię podziału cywilizacji na dwie grupy: podludzi i – alegorycznie – nadludzi. Ci pierwsi mieli usługiwać tym drugim i znaleźć się zwyczajnie niżej tak w drabinie ewolucji, jak i w codziennym życiu. Z przemyśleń filozofa, jak możecie się dowiedzieć na lekcjach historii (albo i nie, różnie z tym szkolnictwem bywa...), całymi garściami wziął sobie Hitler, dorabiając do tego kilka własnych pomysłów i istotnie, podzielił świat: podludźmi byli wszyscy, z naciskiem na Żydów, a nadludźmi rasa aryjska, czyli rdzenni Niemcy. Zapytacie: czemu ten głupi Synthetic robi nam lekcję historii?! Ja odpowiem: to nie nauka, a czyste rozważania. Do czego prowadzą?

Co byście powiedzieli na to, gdybym stwierdził, iż Nietzsche jednak miał trochę racji i są ludzie, których – porównując do ogółu – określić możemy przedrostkiem „nad”?

Zewsząd słyszymy o różnych, dziwnych zjawiskach: a to telepatia, gdzie indziej bilokacja, pirokineza i lewitacja, a wszystko przeplecione telekinezą. Nie jesteśmy w stanie do końca stwierdzić, skąd wzięły się takie zjawiska. Możemy co najwyżej spekulować, a tego mamy aż nadto. By odkryć jakąkolwiek kartę w tej sprawie, musimy wgryźć się w temat głębiej.

Nina Kułagina, kobieta, którą pewnie wielu spośród czytających ten tekst zna, była typową, rosyjską gospodynią domową, Zmarła w 1990 roku i pewnie nikt by o niej nie usłyszał, gdyby nie to, że... posiadała dość duże zdolności telekinetyczne. Wierzcie lub nie, lecz potrafiła poruszać igłą kompasu, manipulując nad nią rękami, przesuwać małe przedmioty, a nawet wstrzymać z maksymalnie metra akcję serca żaby! Krążyły różne pogłoski, jakoby Nina ciągle rozwijała swoje zdolności i była na usługach rządu, któremu w tamtych czasach – jak również z lekcji historii powinniście wiedzieć – posiadanie takiej „agentki” było bardzo na rękę...

Mary Reeser
, sześćdziesięciosiedmioletnia mieszkanka Florydy także nie była szczególną osobą z jakichś względów. Prowadziła życie takie, jak miliony ludzi, jak ja, jak Wy. Latem 1951 roku do drzwi mieszkania zapukała jej sąsiadka, a jednocześnie przyjaciółka – pani Carpenter. Było kilka minut po ósmej, czas na tradycyjną, wspólnie wypitą kawę. Przy okazji miała ze sobą telegram, którego nie dostarczył posłaniec, ponieważ Mary nie odpowiadała na jego pukanie. Niestety, próby p. Carpenter także spełzły na niczym. Zaniepokojona nacisnęła klamkę i... odkoczyła w mig, jakby... tak, zgadliście, jakby była poparzona. Klamka była niesamowicie gorąca, drzwi otwarto dopiero po przybyciu ekipy malarzy pokojowych, którzy wyważyli drzwi z polecenia policji. To, co spotkało ich w środku, pozostało tajemnicą niewyjaśnioną do dzisiaj. W pomieszczeniu panował żar nie do wytrzymania mimo, że wszystkie okna były otwarte. Obok frontowego okna stały szczątki fotela, a na nim zwęglone zwłoki pani Reeser. Oprócz świec, zbitego od gorąca lustra – wszystko inne pozostało nienaruszone. Przypadek Mary był jedynym jak dotąd tak dobrze zarejestrowanym i poznanym przypadkiem samozapłonu.

Uwaga, Nadczłowiek!Wszyscy chyba znają Nostradamusa, Żyda z pochodzenia, wielkiego jasnowidza, który przepowiedział kilka istotnych faktów. Wiele z dywagacji okazało się prawdą. Przewidywał przyszłość, zatem posiadał zdolność prekognicji. By nie szukać przykładu daleko – św. Józef wraz z Marią i młodym Jezusem uciekli do Egiptu i tym samym uniknęli śmierci dzięki snom Józefa, w których objawiły mu się skutki gniewu Heroda. Mało Wam? Urodzony w 1889 roku, z pochodzenia nasz rodak, a z wyboru – osobisty doradca Stalina. O kim mowa? Panie, panowie, oto Wolfgang Messing. Za młodu pracował w Niemczech jako hipnotyzer, czym przyciągnął uwagę kilku znanych ludzi, w tym Freuda i Einsteina. Po wybuchu II Wojny Światowej czmychnął do Rosji ścigany przez hitlerowców, którzy wyznaczyli za jego głowę sporą nagrodę. Nie zapomnieli mu bowiem tego, gdy głośno i wyraźnie ogłosił, że jeśli Rzesza zaatakuje Rosję – przegra wojnę. Messing pozostał jedną z większych zagadek XX wieku, bowiem oprócz prekognicji, posiadał dar telepatii, który pozwalał wpływać na innych samą siłą woli.

Skoro przy telepatii jesteśmy – słówko do Was. Australijskie Towarzystwo Sceptyków gotowe jest zapłacić sto tysięcy dolarów KAŻDEMU, kto dostarczy rzetelny i absolutnie niepodważalny dowód na istnienie tego zjawiska. Spróbujcie swych sił :)

Niezmiennie aktualny jest temat Ojca Pio, człowieka – orkiestry, jeśli chodzi o przypisywane paranormalne zdolności. Jedną z nich była bilokacja.
Uwaga, Nadczłowiek!Matka Speranza, założycielka zakonu Sióstr Służebniczek Miłości Miłosiernej utrzymywała, iż widywała Ojca Pio w Rzymie codziennie przez cały rok. My wiemy, że był tam tylko raz, w 1917 roku, towarzysząc swej siostrze wstępującej do zakonu.
Błogosławiony Don Orione stwierdził: „Byłem w kościele św. Piotra w Rzymie, aby wziąć udział w uroczystościach beatyfikacyjnych św. Teresy. Był tam również Ojciec Pio pomimo faktu, iż w tym samym czasie był on również w swoim klasztorze. Widziałem go. Uśmiechając się poprzez tłum ludzi zbliżał się w moim kierunku. Jednak kiedy był już całkiem blisko mnie, zniknął.”
W odniesieniu do rzekomego spotykania się z Ojcem Pio w tym samym czasie, lecz w różnych miejscach, jest wiele udokumentowanych przypadków, które posłużyły po jego śmierci jako dowody w procesie włączenia do kanonu świętych chrześcijańskich. W którym, jak wiemy, ostatecznie się znalazł.

Podobnymi zdolnościami odznaczało się wielu ludzi, między innymi znany skądinąd Sathya Sai Baba, siostra Maria Faustyna Kowalska, czy – znów Polka – Marianna Marchocka.

A kto z Was słyszał o Liew Thow Lin’ie, Malezyjczyku, zwanym także „Mr Magnet”?

Uwaga, Nadczłowiek!

Teraz już emeryt, który – może dlatego, że mu się nudzi – postanowił zaprezentować swoje niesamowite zdolności. Wszelkie metalowe przedmioty, czyli żelazka, sztućce, broń, etc przylegają do jego ciała tak, jakby były przyklejone silnym klejem. Przełomem było takie właśnie „przyklejenie” metalowej tabliczki, do której przywiązany był samochód. Nie zaskoczę Was, gdy powiem, że Linowi udało się pociągnąć ten samochód...

Shirdi Sai Baba, muzułmański fakir, mógł popisać się zdolnością lewitacji, która została nawet opisana przez naocznych świadków tych czynów. Święty Józef z Cupertino, włoski zakonnik, Franciszek z Asyżu i kolejny „multiinstrumentalista”, Daniel Dunglas Home, także mogli pochwalić się podobnymi zdolnościami.

Wisienką na torcie tych osobistości niech będzie ktoś naprawdę wyjątkowy – Uwaga, Nadczłowiek!niejaki Michel Lotito, którego świat poznał jako człowieka – wszystkojada. Żołądek i jelita tego osobnika posiadają grubsze niż statystycznie ścianki, ponadto jego niesamowicie silne kwasy żołądkowe pozwalają trawić mu nawet METALE! Pożera zdecydowanie wszystko – od papieru, przez gumę i szkło, aż po rzeczy bardziej ciężkostrawne, jak ww. metale. Zdążył pochłonąć już – teraz uważajcie - 1 samolot, 1 zestaw nart, dwa duże łóżka, 15 wózków sklepowych, 1 komputer, 7 telewizorów, 6 świeczników i 18 rowerów!!

Czy zatem jest jakaś wyraźna różnica w fizyczności, w budowie mózgu przedstawionych tutaj ludzi,czy może pierwsze skrzypce grają tutaj pewne uwarunkowania na przykład genetyczne? Ponownie, ilu ludzi, tyle teorii. Przyznacie chyba, że czytając takie rzeczy, można poczuć się celem jakiegoś żartu, lub też paść ofiarą dziwacznych myśli, jakoby ci wszyscy ludzie byli na swój sposób postaciami podobnymi do Marvelowskich superbohaterów pokroju Spider – mana, czy X – menów itd.
A może dzięki tym ludziom jesteśmy w stanie wejrzeć w przyszłość, zobaczyć, co potrafi nasz mózg, odpowiednio stymulowany? Być może w przyszłości regeneracja uszkodzonych tkanek, uniewrażliwienie się na ból (biokineza), czy kompletny brak snu, niczym u Thai’a Ngoc’a (którego macie w miniaturce) staną się czymś całkiem normalnym?

Zastanawiamy się od wieków, czym takim odróżnialiśmy się od innych zwierząt, że zdołaliśmy przetrwać i zapanować nad światem. Udało się to, mimo tego, że nie posiadaliśmy (i nie posiadamy!) „narzędzi” wręcz niezbędnych do przetrwania, takich jak pazury, długie kły, łuski, czy chociażby wyostrzone zmysły. Więc może właśnie te „ukryte”, a może raczej „nieodkryte” czynniki o tym zadecydowały?

A może – wracając do początków artykułu – jesteśmy tylko mięsem armatnim, nic nie znaczącymi podludźmi, podczas gdy Oni, naprawdę duża grupa ludzi, których mały ułamek tu przedstawiłem, mają pisane panowanie absolutne?A dla ślepców - wyraźnie, by pytać nie musieli - IDRASULTRA@WP.PL, POD TYM ADRESEM CZEKAM NA PROPOZYCJE.

źródła: Wiedza? :), Internet
Zobacz co sądzą o tym inni:
dodał: SEBO_8 data: 2009-01-15 15:59:04
mieszkam w tej miejscowosci gdzie urodzila sie i mieszkala Kowalska, czyli Siostra Faustyna..mam do Jej domu jakies 0,5km.."chodze" do kosciola gdzie byla ochrzczona..i nie ma na imie Maria tylko Helena;)...a co do artykulu to ciekawy i wedlug mnie wszystko tkwi w tej "reszcie" mozgu o ktorej byla mowa w artykule o niewidzialnosci
dodał: Synthetic data: 2009-01-15 16:33:40
Chorujesz na głowę, jesteś dzieciakiem, czy masz bonusowy chromosom? Ty mi mówisz, że nie Maria, bo Helena, a ja Ci teraz powiem, że ani Maria, ani Helena, bo Faustyna. Ty z kolei możesz, że ani nie Faustyna, Helena czy Maria, bo święta. I tak dalej, i tak dalej.
Pomyśl, co piszesz, boś wyszedł na większego tłoka niż zapewne jesteś :)
dodał: 666WalczaK666 data: 2009-01-15 20:25:55
Według Hitlera podludzmi byli głównie słowianie a czymś najgorszym żydzi . Brytyjczyków i Francuzów tolerował i w sumie nie chciał z nimi wojny , Sądził że można ich "naprawić". dodam , że Michel Lotito to Francuz , był o nim film na discovery. ^^ skurczybyk bo trudno w to uwierzyć że wpieprzył samolot .
dodał: v4zquez data: 2009-01-16 22:15:00
ten malezyjczyk spoko heheh wyobrazcie sobie taka sytuacje idziecie spokojnie chodnikiem a tu nagle w was ciezarowka wpada... idziecie dalej a tu kratka sciekowa... puff... gleba xDD
dodał: katrina72 data: 2009-01-17 13:51:17
Fajny artykuł, ciekawie napisane =D Między innymi, właśnie o to mi chodziło. Szkoda, że tylko nieliczni tak potrafią... Pozdro;)
dodał: pOtFuR data: 2009-01-18 10:45:19
ciekawe czy ten wszystkoojad strawiłby granat? :)
dodał: sk5 data: 2009-01-19 23:13:05
Dobra ale to jak Lotito przegryzał ramy metalowe :| A artykuł jest fajny tylko czemu magnesa z Mam talent nie przepuścili ;(
dodał: Synthetic data: 2009-01-20 01:46:10
Sądziłem, że to oczywiste, więc nie pisałem nic na ten temat... Widoczne społeczeństwo faktycznie "ciemnieje":/ NIE PRZEGRYZAŁ. Miał wszystko porcjowane i "przyrządzane" tak, by mógł to wchłonąć.
dodał: sk5 data: 2009-01-21 21:53:32
No spokojnie spokojnie powiedzielem to żartem ale to nieźle musieli mu poporcjować ten samolot choćby !!!
dodał: Mortis data: 2009-02-01 20:03:46
Cóż... :) Cel uświęca środki.
dodał: Benios data: 2009-02-16 22:05:13
niezłe musiał mieć sranko po tym samolocie.. :P
dodał: pOtFuR data: 2009-03-10 08:43:07
same wióry metalowe xD
dodał: DWDrom data: 2009-04-04 19:32:37
po prostu x-men ;)
dodał: Gieksiarz1964 data: 2009-07-26 20:10:00
potfur gdyby zjadł granat rozwaliło by mu dupe :D
dodał: adrianac79 data: 2009-10-10 01:20:01
po tym wszystkim co w swoim krotkim zyciu przeczytalam to sadze ze to nas rozni od zwierzat ze mamy w mozgu wiele niespozytych sil ktorych nie potrafimy wykorzystac i nie wiem czy wystarczy nam czasu zeby tego sprobowac bo znajac glupote ludzkosci nie bedziemy zmierzac do wyzszego poziomu tylko do samozaglady
dodał: adrianac79 data: 2009-10-10 01:24:39
a udowodniono naukowo ze wiele z tych rewelacji o ktorych tu czytamy to mamy w zasobie swoich sil tylko nie potrafimy ich wykorzystac i jak widac udaje sie to nielicznym a poslugiwalismy sie np intuicja w zamierzchlych czasach tylko rozwoj cywilizacji wszystko zacmil podobno wyjatkowe zdolnosci posiadaja dzieci i zwierzeta tyle ze jako dzieci zatracamy te zdolnosci dorastajac coz rozwoj cywilizacji ma swoje konsekwencje ale nigdy nie wiadomo moze kiedys skorzystamy ze swoich nieuzywanych pokladow mozgu:)
dodał: dawid736 data: 2009-12-09 18:55:51
WOW
dodał: CiekawePL data: 2010-07-02 14:47:53
Znam kilku ludzi którzy pokładów mózgu maja tak dużo jak Niue ma pokładów uranu.

Pewnie niektórzy nawet nie wiedzą co to Niue. To jeszcze bardziej utwierdza mnie w moim przekonaniu. :D ;D
dodał: CiekawePL data: 2010-07-02 14:55:36
Ciekawe(PL) czy ten koleś wrombał by samolot An-225 Mrija, bo wbrew opini to on jest największym samolotem na świecie. Ten JumboJet i Airbus to tylko największe samoloty PASAŻERSKIE świata. An-225 jest wojskowy i takie istnieją tylko 2 na całym świecie i należą do Sił Powietrznych Federecji Rosyjskiej.
dodał: CiekawePL data: 2010-07-02 15:19:21
Synthetic ona ma rację. Jej imię jako imię siostry zakonnej brzmiało Maria Faustyna Kowalska, a prawdziwe imię cywilne to Helena Kowalska.
dodał: CiekawePL data: 2010-07-02 15:20:22
sorry nie ona tylko on... :D
Aby mieć możliwość komentowania, musisz być zalogowany. Nie masz konta? Zarejestruj się!
nieznane.pl Bądź na bieżąco! Subskrybuj nasz kanał RSS.Statystyki This Page Is Valid XHTML 1.0 Transitional :: ©2007-2009 nieznane.pl ::