Wspólne śnienie

dodano: 31/07/2007 01:25 • komentarze: 5 • odsłony: 6436 • kategoria: Parapsychologia • dodał: Simon

Wspólne śnienieWspólne śnienie jest kontaktem dwóch, bądź większej ilości osób we śnie. Naukowo nie jest to możliwe, w praktyce jest jednak inaczej. Są dwa rodzaje wspólnego śnienia:

Naturalny

Od początku snu śnimy z inną osobą i komunikujemy się z nią, takowe wspólne śnienie zachodzi spontanicznie. Często podczas pobytu dużej ilości czasu z drugą osobą i wspólnego przeżycia mocnych wrażeń po zaśnięciu okazuje się, że wspólnie śnimy. Często to jest nieświadome i dopiero po obudzeniu, gdy wymieniamy się doświadczeniami sennymi z drugą osobą, zdajemy sobie sprawę, że wspólnie śniliśmy. Świadome wspólne śnienie opiera się na projekcji astralnej, ale o tym później. Metody na wspólne śnienie naturalne:

Metoda tradycyjna:
Należy przez cały dzień przebywać z osobą, z która chcemy śnić. Warto iść do kina, wesołego miasteczka, lub w inny sposób miło razem spędzać czas. Jeśli są to płcie przeciwne to korzystne są też stosunki seksualne. Dzień nie może wyglądać jak każdy inny, powinno to być coś wyjątkowego, by osoba, z którą przybywaliśmy większość czasu, zakodowała nam się głęboko w podświadomości. Rozmawiając z osobą starajmy się zwracać uwagę na rysy twarzy i charakter. Przed snem należy się wymienić jakimś przedmiotem i spać z nim. Podświadomie są osadzone tam serwitory zbudowane z naszej energii, wiec zasypiając będziemy mieć część drugiej osoby. Gdy się obudziliśmy powinniśmy wynieść te same doświadczenia.

Metoda draq’a:
Metoda ta polega na komunikacji z osobą przed zaśnięciem. Kładziemy się wygodnie bądź siadamy i zamykamy oczy. Relaksujemy się afirmując rozluźnienie poszczególnych partii ciała. Druga osoba robi to samo. Następnie wizualizujemy osobę przed sobą, wymawiając jej jakiekolwiek dane. Musimy wiedzieć, kogo wyobrażamy i czuć tą istotę. Wizualizujemy przewód, który wychodzi z naszej głowy i podczepia się do głowy partnera, z którym przeprowadzamy aktualnie doświadczenie. Próbujemy nawiązać kontakt z osobą mówiąc coś do niej, wyobrażamy sobie ze osoba ta też chce nam coś przekazać. Staramy się rozszyfrować, co to takiego. Podczas rozmowy przez przewód przechodzą informacje. Skupiamy się tylko na tym spotkaniu i rozmowie, wszystko inne jest nieważne i mało istotne. Pomyślcie, że od tego zależy wasze życie. Wizualizacja powinna być mocna i długa. Po jakimś czasie, gdy odzyskacie świadomość to będziecie we śnie i będziecie rozmawiać z tą osobą. Czasami możecie się nie zorientować, że to sen, ponieważ cały proces odbywa się stopniowo.

Wymuszony
Do wymuszonego wspólnego sinienia niezbędne jest LD. Jak je osiągnąć dowiecie się z innych artykułów. Będąc we śnie, gdy odzyskamy świadomość myślimy o osobie, z która chcemy się spotkać. W tym przypadku odnajdujemy osobę we śnie i kontaktujemy się z nią, możemy to zrobić na równoległej płaszczyźnie astralnej (astralny), bądź umiejscawiając naszą świadomość we śnie czyjeś osoby.

Jednostronny

Metoda draq’a, magiczne zwierciadło:
Wizualizujemy osobą za nami, z która chcemy nawiązać kontakt. Gdy się odwrócimy to powinna się tam znajdować. Jest to tzw. kukła, czyli osoba wytworzona przez naszą wyobraźnie, by skontaktować się z prawdziwym odwzorowaniem, należy wejść do snu tej osoby. W tym celu siłą woli tworzymy lustro obok osoby. Jeśli macie problemy z wykreowaniem przedmiotu, to wizualizujcie go sobie za sobą, gdy się odwrócicie to powinien być. Odwracając się należy pamiętać o wykreowanej postaci, bo jak się odwrócimy to lustro może być, ale postać zniknie. Ustawiamy lustro tak by w jego odbiciu znajdowała się osoba. Następnie wchodzimy do lustra i znajdujemy się we śnie istoty, którą wizualizowaliśmy. Powinniśmy się znaleźć zaraz obok niej. Problemy napotykane podczas wykonywania metody:
Przechodzenie przez lustro: często zdarza się tak, że odbijamy się od lustra i nie przechodzimy przez nie. Musimy sobie wmówić, że nie czujecie bólu i zapominacie o fakcie kolizji z przeszkodami. Z większym doświadczeniem nabierzecie wprawy i problem powinien zniknąć.
Wizualizacja: Tak jak opisałem, należy wizualizować obiekt za sobą, gdy się odwrócimy musimy być przekonani ze on tam się znajduje. Jeśli nie wyjdzie za pierwszym razem, to wyjdzie za drugim. Nie można się poddawać.

Metoda draq'a, astralna brama:
Ta metoda polega na oszukaniu samego siebie. Należy wizualizować wielką bramę / drzwi. Musimy być przekonani ze, gdy wejdziemy przez nią, to znajdziemy się we śnie innej osoby. Przed wejściem możecie na drzwiach namalować imię osoby, do której chcecie się dostać. Dzięki mocnemu przekonaniu powinno się powieść.

Astralny
Metoda draq'a:
Należy obrać miejsce, które istnieje w fizycznym świecie do spotkania. Może być to rynek w jakimś mieście. Wybieramy dwa punkty A i B. Osoba pierwsza staje w miejscu A i wizualizuje osobę będącą w punkcie B, natomiast druga osoba staje w miejscu B i wizualizuje w miejscu A pierwszą osobę, dzięki czemu wejdziemy w głębszą płaszczyznę astralną i tym samym można to zaliczyć do OOBE.

Wspólne śnienie



Będąc długi czas w LD i chcąc iść do miejsca fizycznego w naszym świecie sprawia, ze znajdujemy się w projekcji astralnej. W tym wypadku odnalezienie osoby i rozmowa z nią jest OOBE. Sama podróż w astralu ze snu jest trochę pogmatwana. Chciałbym wam miej więcej przedstawić jak ten proces przebiega.

Wspólne śnienie



Po lewej i prawej stronie prostokąty przedstawiają świat snów dwóch osób. Powiedzmy ze ten prostokąt po lewej jest naszym snem i tam jesteśmy. Nasze myśli są wysyłane do wyższej płaszczyzny astralnej, tworząc naszą drugą osobę. Szukając kogoś po astralu i napotykając go widzimy jego drugie odwzorowanie. By była to w pełni świadoma osoba i prawdziwa, to ona musi znaleźć nasze drugie odwzorowanie, tym samym wejdzie w głębszą płaszczyznę astralną napotykając nas. Niebieski pasek jest drogą, przez którą idzie nasz klon, czerwone strzałki są naszym świadomym działaniem w astralu, dopiero gdy druga osoba też świadomie będzie nas szukać to spotkamy się naprawdę. Gdy jedna ze stron nie będzie nic robić, to zamiast napotkać się na czerwona kulkę (prawdziwą osobę), to napotkamy się z pomarańczowym paskiem, czyli podświadomym działaniem człowieka we śnie. W takim wypadku będziemy rozmawiać z tzw. kukłą. Korzystając z metody magicznego zwierciadła
przedostajemy się jej drogą (pomarańczowym paskiem na rysunku) do jej snu, mając dostęp do świadomości człowieka.

źródła: Autor: Draq / niewyjasnione.blog.onet.pl
Zobacz co sądzą o tym inni:
dodał: shady99 data: 2007-07-31 23:46:48
ja to bym chciał taki sen z jakąś dziewczyną, że we śnie uprawiamy seks ;)
dodał: m3is data: 2007-10-30 22:41:01
Kto by nie chciał xD?
dodał: majlo16 data: 2007-11-07 15:19:39
lepiej niechcijcie wiem miałam kiedyś taki :-(
dodał: abadziaba data: 2008-08-22 23:05:45
jak wytlumaczyc jak dwojga osoba w tym samym dniu przysnilo sie to samo
dodał: sputnik262 data: 2008-11-27 20:30:23
Witam mam na imię Piotr mam lat 32 ja miałem taki sen że jak tata poszedł do szpitala był już umierający a jak się położyłem spać a w tedy miałem 9lat i małe niezwykły sen to było jak by osoba śliniła na niebiesko i mówił do mnie ze ja już jestem po tam tej stronie niech mi ktoś wytłumaczy czy ja mogłem mieć spotkanie z tatą sorki za błędy pozdrawiam Piotrek z Krakowa
Aby mieć możliwość komentowania, musisz być zalogowany. Nie masz konta? Zarejestruj się!
nieznane.pl Bądź na bieżąco! Subskrybuj nasz kanał RSS.Statystyki This Page Is Valid XHTML 1.0 Transitional :: ©2007-2009 nieznane.pl ::