Zdalne widzenie pozazmysłowe

dodano: 31/07/2007 01:34 • komentarze: 1 • odsłony: 8696 • kategoria: Parapsychologia • dodał: Simon

Zdalne widzenie pozazmysłoweCzym jest widzenie pozazmysłowe?
Widzenie pozazmysłowe to rodzaj psychoenergetycznej percepcji. Jest to zdolność postrzegania ludzi, przedmiotów, miejsc i wydarzeń znajdujących się w punktach przestrzeni czy czasu poza zasięgiem normalnego wzroku "obserwatora".

Zdalne widzenie w organizacjach wojskowych
Zdalne widzenie, uznawane obecnie za umiejętność wymagającą treningu, odwołuje się do podświadomości człowieka. Okazało się metodą tak niezwykle skuteczną, że organizacje wojskowe i wywiadowcze posługiwały się nią (i być może nadal się posługują) w wielu bardzo delikatnych i tajnych operacjach. W 1995 roku CIA potwierdziło istnienie programu "Stargate", w którego ramach szkolono pracowników wywiadu wojskowego w celu wykorzystania jako szpiegów jasnowidzów.

Istnieją udokumentowane dowody na to, że wojsko amerykańskie wykorzystało i być może wciąż wykorzystuje tego rodzaju jasnowidzów w celu identyfikowania położenia obcych łodzi podwodnych na całym świecie. Co ciekawe, nierzadko specjaliści od zdalnego widzenia odnajdujący okręty podwodne, gdy koncentrowali się na głębinach morskich, donosili również o niezidentyfikowanych obiektach latających znajdujących się w pobliżu.
Zdalne widzenie pozazmysłowe
Jak działa zdalne widzenie pozazmysłowe?
Wyszkolony specjalista od zdalnego widzenia siedzi z ołówkiem nad kartką papieru i koncentruje się na "celu". Następnie zapisuje swoją percepcję przedstawiającej mu się sceny, niekiedy sporządzając rysunek kształtów pojawiających mu się w umyśle.

Osoby praktykujące tę metodę twierdzą, iż jest pewna uniwersalna matryca (dokładnie jak w filmie "Matrix"), w której istnieje wszystko w przestrzeni i czasie. Zdalne widzenie to procedura wykorzystywania naszych pozazmysłowych zdolności do odczytywania tej matrycy. Niezależnie od tego, czy rzeczywiście metoda polega na takim właśnie działaniu, nie ma wątpliwości, że sprawdza się ona znakomicie i że może stanowić prawdziwą "uśpioną" umiejętność daną każdemu człowiekowi. Instruktorzy uczący zdalnego widzenia podkreślają, iż jest to umiejętność, którą można trenować, ale nawet najbardziej utalentowani jasnowidze nie zawsze odnoszą sukcesy. Za udany wynik uważa się ten, którego dokładność oscyluje w granicy 33-80 procent. Podobno nawet początkujący mogą uzyskiwać wyniki z dokładnością około 40 procent.

źródła: paranauka.pl / \"Najdziwniejsze Zagadki Świata Księga 2\"
Zobacz co sądzą o tym inni:
dodał: gingus12 data: 2007-11-11 19:33:02
To coś jak Michael Scoffield w Prison Break :P Może o tym jest piosenka Tool - Third eye?
Aby mieć możliwość komentowania, musisz być zalogowany. Nie masz konta? Zarejestruj się!
nieznane.pl Bądź na bieżąco! Subskrybuj nasz kanał RSS.Statystyki This Page Is Valid XHTML 1.0 Transitional :: ©2007-2009 nieznane.pl ::