Życie medium

dodano: 19/07/2007 02:14 • komentarze: 3 • odsłony: 3397 • kategoria: Ezoteryka/Magia • dodał: Simon

Życie mediumŻycie medium nie różni się tak bardzo od życia innych ludzi. Z ta tylko różnicą, że wciąż słyszymy jakieś głosy i widzimy duchy. Przynajmniej jeśli chodzi o mnie. Ludzie często nie domyślają się nawet, że gdy ich spotykam, rozmawiam jednocześnie z duchem stojącym obok. Często zdarza mi się dopowiedzieć czyjeś następne zdanie, bo duch mi podpowie, co ten ktoś chciał właśnie powiedzieć.

Kiedy poznaję nową osobę, staram się patrzeć jej w oczy i słucham bardzo uważnie każdego słowa. Nie chcę dać po sobie poznać, że rozmawiam z kimś jeszcze. Czasem duch potrafi być natrętny. Wtedy pewnie wyglądam jakbym była wyjątkowo zainteresowana rozmową. Albo jakbym w ogóle nie rozumiała, co się do mnie mówi. Jakkolwiek by nie było - wyglądam po prostu inaczej, dopóki nie wyjaśnię, kim/czym jestem.

Ale prawdę mówiąc, nie chciałabym, by było inaczej. To, czym jestem, pozwala mi dostrzec drugie dno, zrozumieć więcej i ogarnąć całokształt sytuacji. Nawet gdy rozmawiam z ofiarą przemocy domowej, duch podpowiada, że powinna się bardziej zatroszczyć o siebie.

Pewnego razu występowałam w radiu. Następnym gościem na antenie miał być pewien pisarz. Redaktor spytał, czy potrafię podać tytuł jego nowej książki. Od razu powiedziałam, że to na pewno coś o "sekretach" i "mostach". O mało nie zemdlał, potem wyjął książkę z szuflady - i co się okazało? Oczywiście tytuł się zgadzał. Tak, jak mi powiedział duch.

Słyszenie głosów też potrafi być fajne, zwłaszcza gdy wyjawiają czyjeś, pozornie głęboko ukryte, tajemnice. Czy to wszystko sprawia, że jestem jakimś potworem? Mam nadzieję, że nie. Czasem znam odpowiedzi, choć nie znam pytań. Ale tak właśnie wygląda życie medium.

źródła: Autor: Da Juana Byrd / paranormalium.pl
Zobacz co sądzą o tym inni:
dodał: wiesiek03 data: 2007-08-26 11:01:43
niezłe bajki , znam paru takich mediów . śmiechu warte . jak jest taka dobra to niech jej duch poda wyniki w dużym lotku
dodał: gingus12 data: 2007-11-11 20:41:43
Impossible is nothing. Napewno nie w tym przypadku
dodał: izolizka data: 2008-11-28 13:28:47
Ja też bym tak chciała... Chociaż nie jestem pewna, czy nie bałabym się tych duchów...
Aby mieć możliwość komentowania, musisz być zalogowany. Nie masz konta? Zarejestruj się!
nieznane.pl Bądź na bieżąco! Subskrybuj nasz kanał RSS.Statystyki This Page Is Valid XHTML 1.0 Transitional :: ©2007-2009 nieznane.pl ::